UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gratuluję Pani Mai optymizmu. Moim zdaniem tatuaż to moda i jak każda z czasem przeminie. Ludzie, którzy się wytatuowali będą mieli kłopot(z tego co wiem usunięcie nie jest tanie). Nie chcę wyjść na przemądrzałego, ale na miejscu Pani Mai miałbym jakieś inne zajęcie w zanadrzu. Nie wiem co popycha ludzi do tatuowania się. Chcą szokować, nie podoba im się swoje ciało, podkeślają przynależność do grupy?Może ktoś podrzuci jakiś rozsądny powód. Mi musieliby zapłacić dużo większe pieniądze żebym pozwolił się wytatuować niż ludzie płacą za wykonanie tatuażu. Oczywiście nie mam nic przeciwko osobą z tatuażami. Wręcz przeciwnie są pewnego rodzaju kolorytem i burzą monotonię dnia codziennego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    12
    igiełka(2021-09-24)
  • @igiełka - Osobom a nie osobą. Nie mam nic przeciwko osobom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Asdfghhk(2021-09-24)
  • @Asdfghhk - "Osobom a nie osobą. "- To pisał pisowski troll, a oni mają "moralne"prawo robić co chcą - i pisać jak chcą.
  • @igiełka - Przecież, ta Pani ma alternatywę, "Porzuciła dobrze płatny zawód"- zawsze może do tego zawodu wrócić. A pozatym teraz robi tatuaże - później może zająć się ich usówaniem, lub hodowlą jedwabników - co nam do tego, niech każdy pilnuje swojego szczęścia w sumie.
Reklama