UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • straż i policja służba trudna. Trzeciego nie skomentuję. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37
  34
  zenobiusz(2021-04-05)
 • @zenobiusz - Masz rację nie komentuj czegoś o czym nie masz bladego pojęcia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  18
  Kemot(2021-04-05)
 • @zenobiusz - Panu się pomyliły epoki, czasy kiedy nie zawsze trzeźwa kadra kierowała przymuszonymi do służby żołnierzami zasadniczej służby wojskowej już dawno minęły! Pan prawdopodobnie ma wspomnienia z okresu komuny, kiedy nie trzeba było wykazywać się pracowitością żeby co miesiąc otrzymywać wynagrodzenie. „Żołnierz” w tej chwili to człowiek, który działa w wielu sektorach wspierając Służbę zdrowia czy Policję. Żołnierz, żeby trwać w służbie musi ciągle doskonalić swoje umiejętności nie tylko na polu walki ale także w środowisku cywilnym. Pewnie nie zauważył Pan żołnierzy WOT wspierających każdy punkt pobierania wymazu, miejsce w którym nie trudno o zarażenie się COVID-19? Myśli Pan, że tysiące stacjonujących poza granicami kraju żołnierzy, wypoczywa zostawiając swoje rodziny na wiele miesięcy? Mógłbym tak zadawać pytania ale jaki to ma sens skoro Pan nie pojęcia czym jest służba ojczyźnie w 2021 roku. Spokoju i wiary w ludzi życzę!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  26
  Marc(2021-04-05)
 • @Marc - Absolutnie masz rację odnośnie pracy żołnierzy, dlatego wielki szacun dla nich !!!!! Policji z mojego punktu widzenia raczej nie pochwalę. Chociaż niektórym funkcjonariuszom pochwała by się należała. Szkoda tylko że jest ich tak niewiele.
 • @Marc - Oczywiście wspiera od około roku a co robili jak nie było pandemii brali udział w jakiś niepotrzebnych nikomu uroczystościach to rocznica pułku, to święto wojska, a to któraś rocznica powstania wot, a to przysięga itd. 8 godzin i do chaty a obiektów strzegą cywilni ochroniarze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  3
  Jerzy A.(2021-04-05)
Reklama