UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szanowna redakcjo, z uwagi na wyjątkowo istotną akcję dla życia i zdrowia ludzi jaką jest szczepienie przeciw covid nie można dopuścić do tego, aby była ona przedmiotem ataku ze strony antyszczepionkowców. Stąd celem zapewnienia pełnej realizacji tego jednego z najważniejszych czynników walki z covid PROSZĘ BEZWZGLĘDNIE CENZUROWAĆ WSZYSTKIE KOMENTARZE KWESTIONUJĄCE TAK AKCJĘ SZCZEPIEŃ JAK I NEGOWANIE ZAGROŻENIA COVID. !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  31
  LBDWZA.(2021-10-28)
 • @LBDWZA. - Stuknij się w globus. Za KOMUNY była cenzura!
 • @LBDWZA. - Właśnie miałem pisać o dziwnej polityce cenzorów. Czasem nie puszczą komentarzy antyklerykalnych czy antypis a pozwalają na taką szkodliwą propagandę. Widać jakie priorytety mają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  System(2021-10-28)
 • @LBDWZA. - A dla czego tylko jedna strona ma mieć głos?? Bo ktoś stwierdził, że to jest dobre?? Pandemia może trwać sezon, dwa a później to już zaczyna się robić zniewolenie. Nie mam nic do tych co noszą maski szczepią się - ich wola, i tak samo niech uszanują innych wolę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  okoniowaty(2021-10-28)
 • @okoniowaty - Rupta co chceta
 • @okoniowaty - Powiem tak. Póki co nikt nikogo oficjalnie w Polsce nie zmusza do szczepień. Więc twoja wola jest uszanowana. Walka antyszczepów jest podobna do tego co się dzieje miedzy Polską a unia aktualnie. Pis chce miec władzę nad sądami jak komuniści i twierdzą że unia chce nas pozbawić wolności. Jak widać koszty tej "wolności "to póki co 1 mln € dziennie. Spójrz co się dzieje że służbą zdrowia. Ile Polskę kosztują wasza wolnosc wyboru ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  Marek kk(2021-10-28)
 • @QbeeQ - Nie używaj słów Jurka na daremno
Reklama