UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Materiałów obnażających bezczelne kłamstwa komunistycznej propagandy i historiografii dotyczącej Narodowych Sił Zbrojnych oraz Brygady Świętokrzyskiej i jej historii przedarcia się na Zachód jest w internecie mnóstwo, włącznie z dokumentami INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ!!! Szkoda tylko, że strona PORTEL-u zablokowała możliwość zamieszczania linków do stron internetowych, bo wtedy do końca wywody pana Glocka zostałyby sprowadzone do przysłowiowego parteru i rozlecenia się narracji kłamstw na temat Żołnierzy Niezłomnych. Dlatego rozumiem ten rozpaczliwy zabieg. W obu przypadkach opowiadanie KŁAMSTW i to BEZCZELNYCH w swojej formie i treści przez pana, ,dr'' Glocka i jego marnych pomocników, jest tak śmieszne i żenujące, że wywołuje jedynie moje współczucie. Świadczy bowiem o całkowitym braku już nie tylko wiedzy w stopniu choćby podstawowym na ten i inne tematy dotyczące Żołnierzy Niezłomnych, ale i to jest najsmutniejsze w tym wszystkim, że świadczy to tragicznie o tym do czego winien zobowiązywać człowieka posiadany przezeń stopień naukowy, który, nie potrafiąc w żadnym ze swoich tekstów i komentarzy dowieść dosłownie NAWET JEDNEJ KWESTII przez siebie poruszanej,
  • Ratuje się powielaniem obnażonych już od dawna kłamstw na ten temat komunistycznej propagandy i historiografii, powołując się przy tym na nazwisko marnego angielskiego profesora, który nawet nie kryje, że nienawidzi Polaków i wszystkiego co Polskie, i również nie wysila się na szukanie tego jak się sprawy miały naprawdę, tylko tak samo powiela na temat NSZ i Brygady Świętokrzyskiej dokładnie te same żenujące kłamstwa czerwonej propagandy. Jesli ktoś myślał, że jak się powoła na nazwisko Dawiesa i zrobi tym na mnie wrażenie, to bardzo nie tylko się pomylił, ale nade wszystko taki ktoś pojęcia nie ma na temat badań historycznych i wiarygodności historyków.
Reklama