UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ja tam jestem singlem i jest mi z tym dobrze, i co z tego ze ktos ma byc z kims ?, z tlumem ?, socjalizowac sie z masą ktora mozna latwo manipulowac, dzisiaj podstawa jest pieniadz, reszte mzona kupic w sklepie, kazde swieta sa na sprzedaz, glodnych mozna nakarmic, samotnych przekupic atrakcjami a to wsztstko oparte na faszlu pieniadza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    ATB - You're Not Alone(2021-12-14)
  • @ATB - You're Not Alone - PRZEKUPIĆ? hmmm. Samotność może się tobie na dzień dzisiejszy wydać ze jest dobrze. Lecz jesteś w błędzie. Jak nie wiesz co się dzieje i myślisz że to na poblike to jesteś w błędzie. Przyjdz w piątek I ZOSTAW SWOJE JA
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Ah co tam gadać(2021-12-14)
  • @ATB - You're Not Alone - Nie zgadzam sie jak tak mozna kogos kopac nie dajesz wiec nie pisz bzdur dobrze ze Rydzyk jest dobry to pochwalacie a nie doceniasz ludzi ktorzy pomagaja bo wodza taka misje do spelnienia, dzis nie potrzebujesz pomocy a moze za jakis czas zapuka bieda nieszczescie, choc nie zycze nikomu przemysl Czlowieku Hashtagi: #Elblazanka
  • Rydzyk?Ci ludzie nie mają nic wspólnego z Rydzykiem. Wszystko co robią to wspólne działanie ponad podziałami. Nie mają z tego korzyści ani wsparcia finansowego od władz. To wszystko to charytatywna pomoc ludzi dorego serca.
Reklama