UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sposób na łatwy zarobek kosztem głównie niedojrzałych ludzi i małolatów którym wciska się kit że to modne lub że jest to sztuka. Wstyd, że Portel pomaga wspierać ogłupianie oraz pranie mózgów młodych ludzi przez takich obrzynów.
  • łatwy zarobek? kosztem niedojrzałych? wciska się kit? wstyd? ogłupianie oraz pranie mózgów? Nie bądź jak Twój stary, nie zakazuj innym czego ty robić nie musisz.
  • Najgorsi są tacy trolle co wdu piebyli, gów nowidzieli, a najwięcej do powiedzenia, we wszystkim chcieliby swoje zdanie i swój głos, zwłaszcza jeśli dotyczy to życia innych. Zawsze gotowi do zakazywania innym rzeczy, do których nikt nikogo nie zmusza. Fak ju trolle! A kim wy ku wamyślicie, że jesteście zakazując innym, bo wy tego nie robicie, nie używacie. Fak ju!!
Reklama