UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Agato tak boli przegrana ze 19 lat z Nowakowa wygrala a ty kobieto poparcie teranowy I starych mialas I przegralas, dopiero od kilku lat mieszkasz w Nowakowie I co juz kogos ze wsi zgrywasz, ona jest dluzej tam I bardziej aktywna niz ty, straz I inne imprezy, zapytaj wujta czy obecnego czy poprzedniego, ta dziewczyna pchala sie wszedzie zawsze walczyla za swoja wies mimo mlodego wieku niech ci pokaze nagrody I wyroznienia z Gminy czy inne ludzie zrozumcie ze to ja ludzie wybrali I pry wszystkich byly glosy liczone, nie piszcie ze impreza bo to sasiedzi przychodzili i gadali ze Ala oddam na Ciebie glos a tak na prawde potem stali na zewnatrz i gadali co innego ale zapomnieli ze sa ludzie zyczliwi i slysza i przekaza tak wiec prosze dosyc tej farsy wygrala i pogodzic sie trzeba jest i bedzie waszym SOLTYSEM i na pewno bedzie o was walczyc a na pewno nie jest dla jakiegos widzimisie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Ares073(2019-03-09)
  • Do Ares. Po tym co napisałeś wnioskuję, że jesteś niedojrzałym emocjonalnie dzieciakiem. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisać takie bzdury. Dla Twojej wiadomości przegrana mnie nie boli wręcz jestem dumna, że pomimo tego iż jestem mieszkanką Nowakowa od niespełna 7 lat, zaufało mi tak wielu mieszkańców ( prawie 50% głosujących). Kolejna sprawa , jestem na tyle dojrzała, aby podpisać się pod tym co piszę i nie używam jakiś dziwnych nicków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Kontrkandydatka(2019-03-10)
  • Dodam jeszcze, że jesteś totalnym ignorantem pisząc " miałaś poparcie Terranovy i starych ludzi ". Pamiętaj też kiedyś będziesz stary i zobaczymy czy będziesz zadowolony jak nikt nie będzie się liczył z Twoim zdaniem. Dla mnie każdy człowiek jest ważny!! Widzę, że niektórych boli to , że przyszła " baba " z miasta i miała czelność konkurować z rdzenną mieszkanką Nowakowa. Mało tego jeszcze nie było tak łatwo z tą " babą " wygrać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Kontrkandydatka(2019-03-10)
  • Najbardziej mnie cieszą głosy od tych " starych" ludzi z mądrością i doświadczeniem życiowym. Gdyby głosowali na mnie tacy jak Ty Ares , to wolałabym nie mieć żadnych głosów. Jako "stara baba z miasta " radzę Ci cofnąć się do podstawówki i pouczyć się trochę ortografii i interpunkcji ;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Kontrkandydatka(2019-03-10)
  • @Kontrkandydatka - tak na marginesie jestem po Akademi Rolniczej a klawiatura zagraniczna jedyne moje lenistwo to spowodowalo ze mi sie nie chce przelaczyc na jezyk Polski. Starych ludzi szanuje, ale oni patrza zawsze inaczej na wszystko co nowe, chcieli by zeby bylo jak kiedys najlepiej PGR bo mozna bylo brac ile sie dalo a tak juz nie jest, ona jest mloda I o wiele madrzejsza niz wielu z tamtej epoki, a pani pani kontrkandydacie jest od wspierania jej a nie od czekania ze sie wylozy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    aresik(2019-03-10)
Reklama