[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Najważniejsze, że mają zagwarantowaną 6 % we wrześniu podwyżkę. Którą to ZNP chciało niedawno oprotestować, bo zbyt mała. Inni w miedzy czasie stratą pracę. Ale kogo to ?? Bo na pewno nie "ciało pedagogicznego "Po tym pseudo zdalnym nauczaniu. Dzieci i młodzież trafi na. .. korepetycje do belfrów. Za nie małe pieniądze zwykłego Kowalskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 31
  Kryśka 123 głosy .(2020-04-07)
 • A skąd wiesz, że się belfer nie przejmuje utrata pracy tych, którzy ją stracą....? Bo nie zwolni się razem z nimi....? A może przenikasz ludzkie umysły....? To wtedy należałoby znaleźć sobie jakąś intratną posadę w rządzie....? Z drugiej strony....nie nauczyciele sobie wybrali to....tylko rząd....to jest jego decyzja....więc może w następnych wyborach ludzie zaczną rozliczać ich za ich decyzje....?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 4
  Cogitans(2020-04-07)
 • @Cogitans - Po co stawiasz ciągle trzykropiki? Przecież to bez. .. sensu. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2020-04-08)
 • @Kryśka 123 głosy . - Policz sobie proszę te 6% od średniej pensji nauczyciela i porównaj do np. średniej pensji posła. Widzisz jakąś różnicę ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  MisWciazZywy(2020-04-08)
 • @MisWciazZywy - a pani od edukacji w NBP zarabia miesięcznie ponad 60 tysięcy, a nauczycielom żałujecie, że mają te 2
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2020-04-08)
Reklama