UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Towarzysze z ratusza mam nadzieję czytają, jak ich błogosławi elbląski lud, za tę bieda-rewolucję w miejskim transporcie i degradację tegoż? Czekam jeszcze na wątek odpowiedzialności za podjęcie tej skończenie durnej decyzji o budowie korpo-sklepu i zakorkowaniu Robotniczej przy skrzyżowaniu z Pionierską, o czem mówiłem i pisałem dawno temu z góry, że jest planistyczną głupotą. Tak się właśnie kończy chciwość, wysługiwanie się kapitałowi i brak pomyślunku do przewidywania stosunkowo nieskomplikowanych rzeczy w zarządzanym przez siebie mieście; Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #TransportPubliczny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    68
    19
    RobertKoliński(2021-01-04)
  • @RobertKoliński - won do moskwy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    14
    kominiarka(2021-01-04)
  • @RobertKoliński - udajesz tylko D. .. .e. .. b. .. .i. .. .. l. .. .a ?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    fewawarg(2021-01-04)
  • @RobertKoliński - Ty towarzyszu zrobbiłbyś to oczywiście lepiej tak jak Twoi idole wagony bydlęce i przez dwa tygodnie jazda na Sybir jesteś tak żałosny z tymi swoimi "fachowymi"komentarzami taki kurde uczony taki wykształcony a ciągle bez dobrej posadki
  • @RobertKoliński - myślę, że kolej nadzalewowa rozwiązałaby problem, tylko kto ma za to wszystko płacić? Co do skrzyżowania, przekona się Pan, że za pól roku nie będzie jego blokowania, a mieszkańcy ul. Robotniczej będą zadowoleni z tego rozwiązania. "Wysługiwanie się kapitałowi"(jakiemu?, zapewne zagranicznemu), a czy był inny nabywca tej nieruchomości? Przeżył kundel Sylwestra, on ważniejszy niż radość 50% (co najmniej Polaków), dobry Pan zadbałby o swojego pieska i ochronił go przed "stresem"(jeśli tak można powiedzieć). A kupy sprząta Pan? a nie szczeka pański pies na przechodniów, może oni mają też stres? (i to przez cały rok). .. i może mnie Pan przezywać od, jak Pan chcesz. .. .
Reklama