UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do 3dni do wydziału komunikacji dzwoniłem, w końcu pojechałem na łączności bo ktoś powiedział jak auto zarejestować, Pani mówi że teraz już nie trzeba na dworzec jechać ale po umówieniu się telefonicznym, to dzwonie nikt nie odbiera na wszsytkich nr. , pojechałem, taki młody buc siedział z kopytami rozłożonymi i pyta w jakiej sprawie i trzeba się umówić, to tłumacze że 3 dni dzwonie i nikt nie odbiera. .. inni czekają 2 tygodnie, to mówie zamiast siedzieć bezproduktywnie weź telefon i odbieraj. .. .Urząd. .dla petentów. .
  • @nwo - A ja zmienialam wpis w ceidg i mloda urzedniczka szybko wszystko zalatwila. fajna dziewczyna kulturalna wesola nie to co te skrzywione bambuchy. Hehehe
  • @nwo - Dyrektorzy spolek powinni byc kulturalni i uprzejmi. nie sa panami swiata tylko na naszym garnuszku. placimy im to wymagajmy.
  • @nwo - Fakt dodzwonić się nie było łatwo ale się udało w poniedziałek złożyłem papiery a o dziwo dziś sms że już do odbioru; ); )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    krąpie na pompie(2020-06-05)
Reklama