UWAGA!

Zostań wolontariuszem już dziś

 Elbląg, Zostań wolontariuszem już dziś
Fot. Michał Skroboszewski (archiwum portEl)

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zachęca osoby zainteresowane niesieniem bezinteresownej pomocy potrzebującym do kontaktu.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu jest stowarzyszeniem zajmującym się organizowaniem i promocją wolontariatu na terenie miasta Elbląga jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Współpracujemy z wieloma organizacjami i instytucjami publicznymi na terenie Elbląga, województwa warmińsko-mazurskiego i całej Polski. W swoich działaniach pozyskujemy wolontariuszy stałych i akcyjnych, którzy następnie podejmują pracę na rzecz instytucji, organizacji i indywidualnych osób potrzebujących pomocy. Od 20 lat prowadzimy szkolenia dla instytucji i organizacji z zakresu zarządzania pracą wolontariuszy, a także szkolenia dla wolontariuszy. Przeprowadzamy spotkania z młodzieżą; uczniami i studentami - w szkołach, uczelniach aby poszerzyć wiedzę na temat wolontariatu.

 

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego biura znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, do kontaktu telefonicznego: 55 235 18 85 lub mailowego: wolontariat@centrumelblag.pl.

 

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama