UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nauczyciele przedmiotów zawodowych należy pamiętać mają zwiększone pensum do 20 godz. , przy pensji niezmienionej, co spowodowało, że pensja jest parę tysięcy rocznie mniejsza (no tak, ale nierobom nie płaćmy!). To kto przyjdzie uczyć zawodu, tu dopiero będzie pogrom, i tak już emeryci uczą, jaki informatyk przyjdzie do pracy za najniższa krajową? A i tak nauczyciel ze stażem ponad 20 letnim ma niecałe 700 zł więcej od minimalnej, no to kto chętny do szkoły. Trzeba tylko spełnić wymagania postawione prze kuratoria odnośnie kwalifikacji i droga wolna, cóż to takiego. Tyle wolnego będziecie mieli, i pojedziecie w najtańszym okresie na urlop, wtedy, kiedy wy będziecie chcieli, a nie kiedy wam narzucą. Zapraszamy do pracy.
  • Napisz jakie lacznie pobierasz wynagrodzenie wszystkie skladniki kwota netto pamietaj zeby dodac wszelkie dodatki premie trzynastki oraz dodatki na swieta lacznie z prezentami w postaci bonow itp. Nie pomijaj dodatkowej kasy za dodatkowe zajecia i godziny bo o nich nie wiem dopiero potem podziel to na 12 i wychodzi wynagrodzenie. Uuuuu wiecej niz najnizsza? Pytanie ile to godzin tobie zajmuje mniej niz etat a moze wiecej. Nie liczysz dla mnie ja to juz wiem liczyszz dla Siebie. Moze trudno uwierzyc ale komuny juz nie ma a na osoby ambitne czeka caly swiat wiec moze pora znalezc inna prace? Przeciez kazda jest lepsza od tej. Jak pokazuja statystyki najwiecej starych pierdzieli uczy wiec to tych pokrzywdzonych z tym malym dodatkiem to pora moze isc do jakiejs innej pracy. Na probe chociaz porownac czy na kasie w biedronce albo pakujac meble u... ojcika zarobisz wiecej niz np. elektryk lub hydraulik albo malarz; D Pamietaj tez zeby nie obrazac nikogo bo to sa osoby ktore mialy krotsza droge w edukacji za ktora tobie zaplacily. Chyba ze uwazasz ze za studia starczylo z podatkow twoich rodzicow, no niestety nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    28
    Momonga(2023-01-23)
  • @Momonga - Następnym razem zanim podejmiesz się oceniania innych, zacznij od przejrzenia słownika ortograficznego i przypomnij sobie zasady interpunkcji, stylistyki itp. Hashtagi: #Dobrarada
  • Ale ja do Januszy pokrzywdzenia rzeczywistoscia pisze glownie korzystajac z toalety z telefonu no co ty temat niepowazny ( nierzetelne podawanie kwot wynagrodzen) a ja bede tu jakies elegie do tego co mialo byc a nie jest plodzil. Zreszta jak nie zauwazasz w swojej wypowiedzi a tak i owszem moze to byc oznaka braku szacunku z mojej strony. Wiec nie najpierw tylko tak wlasnie jak jesst.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    Dla ciebie kochany Miodku(2023-01-23)
  • @Dla ciebie kochany Miodku - Zawsze to jakieś wytłumaczenie dla swojego niedouczenia i braku poszanowania dla innych. Tak
Reklama