UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta - najlepiej zaorać wszystko po kolei w tym mieście co niestety powoli się dzieje, albo niech grają za miskę ryżu. A na poważnie ostatnio słyszałem o potrzebie rezegrania 100 meczy po to żeby młode mogły się rozegrać, teraz jest już milion (mogę nie dożyć chociaż aż tak stary nie jestem), a niestety pierwsze mecze w sezonie wyglądały w naszym wykonaniu lepiej. Ciekawy jestem czy Ola, którą uwielbiam i która nie raz zdobywała nam bramkę dającą zwycięstwo ze skrzydła ogarnie środek, czy trener zmieni swoją wizję i postawi na Asię i Alionę? Czy może mamy większy problem w drużynie, że wygląda to jak wygląda. Nie oznacza to, że mamy odpuścić. Wszystkie ręce na pokład i gramy dalej. W tabeli ścisk, a Start Elbląg to znaczna część mojego życia i już nie raz pokazał, że wszystko może się zdarzyć. Gramy do końca, do ostatniej sekundy jak pamiętnego roku 2017. Historia nie będzie pamiętać stylu na koniec 2019, a zapamięta maj 2020r. Ps. Mecz był w sobotę, mamy poniedziałek wieczór i warto napisać co z Basią i Milicą bo chyba coś już wiadomo. Interesuje mnie to strasznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    krzychu7777(2019-11-11)
  • Ale Ty się czepiasz. Portel nie ma w zwyczaju informować o każdym detalu kiedy klub milczy. Kto po tomografie kto po usg. Do Lublina lepiej niech nie jadą odpoczną. Pani Ola już powoli emerytura sportowa. Nominalna skrzydłowa ogłoszona przez trenera rozgrywającą. Szyją jak się da. W środę lekcja od MKS i przerwa.
Reklama