UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O Borosie to nawet nie wspominaj. Przychodził w 3 lidze do Olimpii miał zrobić awans to potrzebował bodajże 2-3 sezonów, a zespół miał naprawdę bardzo dobry i kupę kasy zmarnował. Po awansie nigdy nie groził mu awans do l ligi tułał się w środku tabeli, aż zostawił Olimpię na ostatnim miejscu. Teraz okazał się wsiunem bez honoru wracając do Conci opluwając ich wcześniej na każdym kroku. Słabo mi się robi jak słyszę o tym gościu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    bezhonoru(2020-07-20)
  • @bezhonoru - Zawsze bedzie Ci sie slabo robilo jak uslyszysz o Tomku Arteniuku, o Borosie, o Noconiu- wszyscy oni chcieli Olimpie miec w l lidze, no I my kibice tez- oprocz Ciebie, bo zawsze dostawaliscie czkawki na sama mysl ile to pojdzie kasy na zawodnikow. w tej lidze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Tak Lukaszku(2020-07-20)
  • @bezhonoru - Motor Lublin troche ma lepszy stadion od Gruz Arena na A8 i zajelo mu szsc lat aby wrocic do ll ligi, a co zapomniales juz ze to Olimpia wlasnie z Borosem w barazach pokonala Motor, ktory w swoim sztabie mial slynnego Magiere. Bardzo latwo jest dezawuowac czyjes sukcesy robiac ciagla destrukcje w swoim klubie, od tylu lat probuje to zrozumiec, - czy jesli cos lub kogos sie kocha, to trzeba to zniszczyc ?. .. Masochizm!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Ja to wiem(2020-07-21)
  • @Ja to wiem - no wlasnie trener niszczy kolejny klub, Concordia w jakiej kondycji byla?a w jakiej jest teraz? o czyms to chyba swiadczy, ze i Concordie dopadla "dobra zmiana"
Reklama