UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Cena jednak ma znaczenie i zauważ że rośnie, po co więc oferować bilety za 1 zł?!
 • Co tu tłumaczyć ? Dzieciaki i młodzież za 1 zł (popularyzacja sportu, dyscypliny, klubu), a Ty pracujący za 10 zł jak kupisz karnet - nic nie rośnie. Jak chcesz się wybrać raz do roku to zapłacisz 18, tak wtedy rośnie. Szanujmy się i wspierajmy to co kochamy. Uważam, że to dobre posunięcie klubu. Porównaj to np z 3 piwami z biedry, z 1,5 w lokalu lub z jednym rzemieślniczych, porównaj z innymi miastami, porównaj z innymi ofertami wyjścia gdziekolwiek np do multipleksu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  krzychu7777(2019-09-18)
 • @krzychu7777 - Jeżeli porównujesz cene biletu na mecz z piwami w sklepie znanej sieci, lub w lokalu, lub wyjściem do kina, teatru to uważam, że nie mamy o czym rozmawiać. Popatrzeć trzeba na realia tego miasta! Zobaczymy, jak wpłynie na frekwencję cena 1 zł dla dzieci i młodzieży i cena za jednorazowy bilet. Dzisiejsza frekwencja bedzie odpowiedzią na nowe ceny (poza tym jest też transmisja internetowa).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  nijmegen(2019-09-18)
 • @krzychu7777 - Niestety frekwencja słaba - 540 widzów, w tym jedna drużyna młodzieżowa i jedna klasa grającej nauczycielki. Niestety Start rozgromiony w II połowie. I co tu więcej pisać, kto był ten widział.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nijmegen(2019-09-19)
Reklama