UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @krzychu7777 - Jeżeli porównujesz cene biletu na mecz z piwami w sklepie znanej sieci, lub w lokalu, lub wyjściem do kina, teatru to uważam, że nie mamy o czym rozmawiać. Popatrzeć trzeba na realia tego miasta! Zobaczymy, jak wpłynie na frekwencję cena 1 zł dla dzieci i młodzieży i cena za jednorazowy bilet. Dzisiejsza frekwencja bedzie odpowiedzią na nowe ceny (poza tym jest też transmisja internetowa).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  nijmegen(2019-09-18)
 • Przepraszam, że się wygłupiłem i coś od 15 lat próbuje uświadomić temu miastu. Tak realia tego miasta są jakie są i jest nas coraz mniej, coraz więcej znajomych wyjechało, coraz mniej osób można zaprosić na mecz i coraz więcej zombi obojętnych na wszystko. 2 imprezy za darmo w ciągu roku, a gdy trzeba za cokolwiek zapłacić to frekwencja mizerna. Można pisać i pisać tylko po co ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  krzychu7777(2019-09-18)
 • @krzychu7777 - Zrozum, że niszowe sporty nie fascynują ludzi. Darmowe mecze nie podwyższą frekwencji. Bilet za 18 frekwencji nie zgasi. Miasto żyje i tętni kulturalnie ale jak ktoś ma klapki na ręczną to jego wola, głupie wrzutki i odniesienie do darmowego festynu. Sorry każdy decyduje o sobie. Bo nie ma problemu aby zapełnić halę CSB przy wydarzeniach muzycznych nawet przy poziomie biletu 70-150,-
Reklama