UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ale jak to? To za niedobrej komuny nie było tu czarnej dziury, obozu pracy, ruin, gruzów i zgliszcz & łapanek Armii Czerwonej, tylko ludziska sobie łyżwiarstwo trenowali? Nie może to być! Napiszcie chociaż, że pod ubeckimi nahajkami na te treningi ich ganiano, iż inaczej będzie niezgodnie z linią IPN-partii:)🚩 #SocRev ["W 1955 r. do Elbląga przyjechał inżynier Marian Freikopf. Młody absolwent Politechniki Gdańskiej otrzymał nakaz pracy w Zamechu. Pewnie z łyżwiarstwem nie miałby nic wspólnego, gdyby nie. .. "- i widzicie, jak system nakazowo-rozdzielczy zdawał egzamin? A dziś nawet z wakatami w szpitalu i chciwymi lekarzami-zarobasami sobie liberały-aferały nieudolne poradzić nie mogą:)Wniosek? Za komuny było lepiej:)] #TaxTheRich! Hashtagi: #ZaKomunyByloLepiej, #TakBylo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    RobertKoliński(2021-07-01)
  • @RobertKoliński - W Korei Północnej też uprawiają łyżwiarstwo szybkie i nikt tam nikogo do treningów nahajkami nie zagania. Jaki z tego wniosek? Korea jest Ok! Z taką logika, to wy Koliński daleko w życiu nie zajdziecie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    le-karz(2021-07-01)
  • RobertKoliński @le-karz - Tow. Medyku, a w tej Korei to już byliście i widzieliście, czy powtarzacie tylko wrażą, kapitalistyczną propagandę nt. tego kraju? Bo ja. .. znam kogoś, kto był! xd [#RomaniIteDomum, #yanksGoHome; ] Hashtagi: #Citius, #Altius, #Fortius
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-07-01)
  • @RobertKoliński - Nie brnij, w PRL-u tez amerykańscy prezydenci bywali, co nie znaczy, że jak ty byli entuzjastami tego systemu. Jeśli dla ciebie Korea Kima jest Ok, to wpadnij do mnie na oddział. Spróbujemy ci pomóc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    le-karz(2021-07-01)
  • RobertKoliński @le-karz - Primo, nie mam teraz niestety czasu, iż kapitalistę na drugą zmianę zaraz lecę dorabiać, i drugie primo, ale jak "wpadnij"? Na NFZ (do stomatologa mam już na za 2 m-ce!:)czy prywatnie?:) Hashtagi: #LezyEtosWnarodzie, #DrJudymLzyLeje;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RobertKoliński(2021-07-01)
  • @RobertKoliński - Nagłe i groźne dla otoczenia przypadki leczymy od ręki i na koszt NFZ-u. Ale elektrowstrząsy to nie jest kosztowna procedura, więc nie miej wyrzutów sumienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    le-karz(2021-07-01)
Reklama