UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie jest Wam wstyd ? Bo mi jest, przyznając się że to oglądam. Za co wam placa ? Za obecność na treningu i meczu ? Trenerowi za bilet z Trójmiasta do Elbląga. Te wycieczki powinny być już na własny koszt
  • Napisz to dziewczynom na Facebooku - podpisz się pod tym, niech widzą kto pisze takie konstruktywne komentarze, komu jest tak bardzo wstyd i kto ma tak wiele pomysłów na tę drużynę, a pewnie masz sądząc po ilości komentarzy! Tutaj każdy "mocny w gębie"tylko ske ske ske, albo ble ble ble. .Sami znawcy :)Sami byli sportowcy się tutaj wypowiadają chyba. .. a w rzeczywistości siedzą pewnie garbusy przed kompem z tłustymi włosami i pryszczami na gębie i piszą "wstyd"- idź pokaż co potrafisz, chętnie się przyjrzę i ocenimy wszyscy. No tak, tylko w jakiej dyscyplinie. .. ? Jeszcze się sezon nie skończył. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    MarcinS.(2022-01-24)
  • @MarcinS. - Satysfakcjonują cie takie wyniki ? Wole Oglądsc paraolpiade. .. Tam wyższy poziom niż tu
  • Nie, też mnie nie cieszą takie wyniki. .Ale dziewczyny na pewno ciężko trenują i chcą wygrywać - sam kiedyś grałem to wiem! Ale nie będę pisał że mi wstyd, bo to nie moja drużyna, nie ja jestem trenerem i szefem Startu - wstyd mogą tylko oni pisać, wstyd może być tylko komuś, kto ma bezpośredni związek i wpływ na wyniki - Ty masz jakiś wpływ? Trenujesz je? jesteś sponsorem? albo innym działaczem tego klubu?. .. Nie - siedzisz przed kompem i stukasz w klawisze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    MarcinS.(2022-01-24)
  • @MarcinS. - Jestem sponsorem. .. tak wstyd mi za to co się dzieje w klubie i za wyniki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Cierpliwy(2022-01-24)
  • @Cierpliwy - .. i to rozumiem! Jeśli faktycznie jesteś sponsorem, masz prawo tak napisać. Ja też miałem sponsorów, wymagali, płacili, mieli pośrednio wpływ na moje wyniki i mogli krytykować. .. O to mi właśnie chodzi. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    MarcinS.(2022-01-24)
Reklama