UWAGA!

GKS Wikielec najlepszy w turnieju Concordia Cup

 Elbląg, GKS Wikielec najlepszy w turnieju Concordia Cup
fot. nadesłana

Zwycięstwem zespołu GKS Wikielec zakończył się rozgrywany w naszym mieście turniej halowej piłki nożnej Concordia Cup 2016. W finale, po zaciętym i emocjonującym meczu, młodzi zawodnicy z Wikielca pokonali Concordię Elbląg 4:3.

W niedzielę hala Centrum Sportowo-Biznesowego stała się areną zmagań zespołów składających się z chłopców urodzonych w 2004 roku i młodszych. A wszystko za sprawą halowego turnieju piłki nożnej Concordia Cup 2016. W imprezie, oprócz dwóch zespołów gospodarzy, udział wzięły następujące ekipy: Elana Toruń, Olimpia Elbląg, Pomezania Malbork, Motor Lubawa, Huragan Morąg i GKS Wikielec. Drużyny na początek rywalizowały w dwóch grupach, po czym przystąpiły do walki o poszczególne miejsca.
       Concordię Elbląg, prowadzoną przez trenerów Łukasza Budziwojskiego i Marcina Szwedę, reprezentowały dwie drużyny (Biali i Czarni) składające się z 11 i 12-letnich zawodników. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zwłaszcza Czarni, którzy po zwycięstwie w swojej grupie i efektownych wygranych w ćwierćfinale z Concordią Biali 5:0 oraz w półfinale z Huraganem Morąg 4:0 awansowali do wielkiego finału. W najważniejszym meczu turnieju po zaciętej i wyrównanej walce musieli uznać wyższość swoich rówieśników z Wikielca przegrywając 3:4.
       Natomiast drugi zespół Concordii zakończył turniej na dobrym piątym miejscu, pokonując w decydującym pojedynku Pomezanię Malbork. Po ostatnim meczu odbyło się uroczyste zakończenie imprezy i wręczenie nagród. Każda z drużyn otrzymała puchar oraz pamiątkowe medale, a trzy najlepsze ekipy dodatkowo nagrody rzeczowe. Przyznano przyznano wyróżnienia indywidualne. Jedno z nich trafiło do zawodnika za Elbląga. Najlepszym bramkarzem wybrano Michała Tyburskiego z Concordii.
       - Super zabawa, świetnie spędzony czas, a do tego każda z drużyn miała okazję naprawdę sporo pograć, dlatego turniej uważam za bardzo udany - informuje Łukasz Budziwojski, trener rocznika 2004-2005. - Dodatkowo, trzy najlepsze zespoły oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali bardzo ciekawe nagrody rzeczowe. Upominki ufundowało także nasze miasto, za co jesteśmy wdzięczni. Podziękowania należą się również wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji turnieju.
      
      
MMKS Concordia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A Olimpia tam grała? Czy była w formie widza? W elbląskim portalu zero info o elbląskim klubie? Może byli na podium i Concordii głupio o tym napisać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zdziwiony(2016-02-27)
Reklama