UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gratulacje za zwyciestwo. Ale i tak jestem rozczarowana. Nie widze na zadnym ze zdjec prezesa ani vice prezesa. Co sie stalo Panowie? Czyzby cos dotarlo do tych główek? Co z Waszym parciem na szklo? Zadnych wywiadów zadnych komentarzy? Przeciez tak to lubicie. A tu tylko trener się wypowiada. Co sie dzieje? Skoro tak jest ze graja tylko te same 8 zawodniczek to dziwie sie innym ze chca tam trenowac? Bo po co? Jak i tak nie maja szanse na gre bo tu jest ciągle parcie na wynik a nie na szkolenie? A ile Pan placi tej Pani z Bartoszyc i po co ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Danka 2(2021-03-14)
  • @Danka 2 - Hejtować to każdy umie pod anonimem. Może by tak ta osoba z drugiej strony się odezwała tak nie anonimowo i napisała co tam do tej Pani z Bartoszyc ma. Nikt mi nie płaci, gram bo to lubię i wkładam w to serducho za to nie potrzebuje pieniędzy drogi anonimowy hejterze!! Także troszkę szacunku! Jakby ktoś się znał na kobiecej piłce kto pisze te komentarze to by wiedział, że w kobiecej piłce gra się z pasji bo nikt nie płaci zawodniczkom, no chyba że się gra w tych profesjonalnych klubach. Polecam się następnym razem dowiedzieć zanim się kogoś o coś oskarży. Jak masz do mnie pytanie ile mi dają w łape, że gram z tymi 9 dziewczynami, które tworzą fantastyczny klimat i mega grę to zapraszam do rozmowy ale nie pod anonimem. A do tych innych co hejtują ilość dziewczyn to powiem jedno nie liczy się ilość a jakość! Pozdrawiam wszystkich serdecznie Ninja !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Ninja tej co niby płacą.(2021-03-14)
  • @Danka 2 - Czyli w do tej kopanej na hali piłki w wykonaniu Hanzy dziewczyny przyjeżdżają ponad 100 km? Jestem w szoku. Liga ostatnia z możliwych, a u prezesów parcie na wyniki jak w w La Liga. Sprowadzają sobie na mecze gwiazdki z odległych powiatów. W dobie pandemii tylko pozazdrościć rozrzutności prezesom. .A gdzie szkolenie młodzieży? A miasto kasę na szkolenie młodzieży dało. Myślisz że któraś z tych lasek dostaje jakieś pieniądze za grę na tak płytkim poziomie? Gdybym była w tym klubie to szybko zrobiłabym z tym porządek.
  • @Ninja tej co niby płacą. - Pani Pilkarko przez duze P. Jesli Ci nie placi to ok. To nie jest przytyk w Twoja stronę. Takze spokojnie. To jest prawda o. tych Panach co zarzadzaja tym klubem. Moje pytanie brzmi po co graja w elblaskiej druzynie dziewczyny z Olsztyna, Bartoszyc? Jaki jest sens finansowania amatorskiego sportu w takim wykonaniu przez miasto. Jesli będzie to tylko prywatna inicjatywa to robcie sobie co chcecie. A tak na marginesie to jak by graly te slabsze od Ciebie Pani Pilkarko i przegraly wszystko do zera to jakie to ma znaczenie? Te slabsze nabraly by doswiadczenia chociaz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Danka 2(2021-03-14)
  • @Danka 2 - 😂😂 Danka 2 śmiesznie piszesz. Nie masz pojęcia jak jest to nie pisz ! 😂
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    :) bez kitu(2021-03-14)
  • @Ninja tej co niby płacą. - Jeszcze spytam Pani Pilkarki przez duze P. Moze mi Pani odpowiedziec czy koszty dojazdow z Bartoszyc do Elblaga tez sama Pani pokrywa ? A tak na marginesie to troche Pani poleciala piszac ze nie wazna jest ilosc a jakość. Abstrachuje juz czy ta jakosc w Pani wydaniu jest naprawde ale pisanie o tym w ten sposób to wyrazny sygnal do mlodszych kolezanek z Elblaga jest taki ze i tak nie powachacie parkietu bo jestem tu ja Pani Pilkarka a Wy mozecie co najwyzej mnie podziwiac chodzic na treningi i płacić skladki!!! Oj nieladnie Pani Pilkarko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Danka 2(2021-03-14)
  • @Danka 2 - Raczej kopaczko, skoro kopie na tym poziomie
  • Jeżeli Was to tak boli drodzy rodzice, to zakladajcie swój klub. A nie swój ból wylewacie na niczemu winne dziewczyny. Były organizowane spotkania? Można się było wypowiedzieć że coś nie odpowiada, a nie wypisywać tu głupoty I to jeszcze pod anonimem. Te dziewczyny które zostały ściągnięte, miały pomóc na trawie bo byla wąska kadra, dla nikogo nie zabrakłoby miejsca. To niczyja wina, że pojawił się koronawirus. .. przynajmniej tak uważa każdy myślący człowiek :)Ale widać, że nie wszystkim ta sztuka się udaje. A jak już się zawodniczka zadeklaruje na piśmie to nie zrezygnuje też z gry bo Wam się tak przywidzi. Te które kochają piłkę nadal będą ją kopać, niezależnie od tego co tu kto napisze. .. pozdrawiam serdecznie; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Maść_na-bul(2021-03-15)
  • @Maść_na-bul - Ocho, pojawiła się i wypowiedź kogoś z szefostwa, zapewne Kamilka. Jest płytka, prostacka i nieprzemyślana. Chłopie, zanim coś napiszesz to pomyśl, to nie boli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cenzor(2021-03-15)
Reklama