UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • posraaałoooo durniiii z tym bieganiem, idźcie, posprzątajcie, zajmijcie się chorymi, tak pomożecie, a nie truchtaniem po parku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    20
    kreciol(2018-12-06)
  • @kreciol - pełna optymizmu i szcunku do ludzi wypowiedź. .. .
  • @ccca - ludzi szanuje, ale jak to w Polsce, zawsze musi być przegięcie, teraz ujajc z bieganiem, na wszystko bieganie, ile uzbierają 2000? na ile to starczy w terapii dzieci? a otoczkę robią wokół siebie, jakby nie wiem ile zdziałali, dlatego nie cierpie, jak z goooowna w papierku robi się cukierek. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    kreciol(2018-12-06)
  • @kreciol - opowiedz nam Człowieczku, jak tam wypada u Ciebie porównanie wydatków na orkiestrę i tacę. Mam swoje teorie. .. :) Zrób cokolwiek dla tych dzieci, bo z opluwania zza klawiatury nie ma ani grosza. Tak tylko in formuję, gdybyś nie wiedział. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Ubawiony_po_kolana(2018-12-06)
  • @Ubawiony_po_kolana - uważaj na te kolana, żeby ci fujara nie przymarzła albo w szprychę nie wkręciła, a człowieczek to cię robił, i to jeszcze przez pomyłkę, w swoim życiu pomogłem wielu osobom, i nie muszę ci się z tego spowiadać, a swoimi pieniędzmi dysponuję jak chce, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    kreciol(2018-12-06)
  • Każdy pomaga jak może akcja fajna. Żal mi ciebie. Ale proszę bardzo możesz posprzątać chodniki nikt ci nie broni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Beata_p(2018-12-06)
  • @kreciol - Właśnie nam pokazałeś, na jakim poziomie kultury osobistej się poruszasz. Przyznam, że mnie zaskoczyłeś - a nie spodziewałem się dużo! Podyskutowałbym, ale szkoda słów. Bywaj zdrów!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Ubawiony_po_kolana(2018-12-06)
  • @Ubawiony_po_kolana - ja też nie miałem w stosunku do ciebie zbyt wysokich oczekiwań, ale ty mnie nie zaskoczyłeś, jak każdy kodorasta, poziom szlamu. .. biegajcie sobie, was czas, wasza sprawa, tylko nie róbcie z tego super otoczki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    kreciol(2018-12-07)
  • @kreciol - @kreciol, tu nie chodzi o to zeby sie lansowac i robic super otoczke jakie to bieganie jest fajne. Wrzucaja informacje o biegu charytatywnym na ta strone zeby wieksze grono ludzi sie o tym dowiedzialo i skorzystalo. Kazda pomoc jest lepsza niz zadna. Zapisujac sie widzialem ze duzo osob dalo wiecej niz podstawowe 10 zl wiec stawiam ze z samych pakietow startowych bedzie conajmniej 5tys plus licytacje. Dla osob potrzebujacych na rehalibitacje to bardzo duzo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    pomocnybiegacz(2018-12-07)
Reklama