UWAGA!

Na orientację w parku Modrzewie

 Elbląg, Na orientację w parku Modrzewie
Fot. nadesłana

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód we współpracy z Gminą-Miasto Elbląg zapraszają 25 lipca zaprasza na II rundę wakacyjnych marszobiegów na orientację - tym razem do Parku Modrzewie.

Do zdobycia są medale, upominki rzeczowe, słodycze i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Centrum zawodów będzie przy Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w parku Modrzewie. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych, w tym zwłaszcza rodziny, na sprinterski marszobieg na orientację po naszym pięknym o każdej porze roku parku. Start odbędzie się w godz. 10-11 z tzw. „puszki”, czyli w dowolnej minucie. W imieniu prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego zapraszamy na marszobiegi po parkach elbląskich wszystkich chętnych.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego systemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Biegajcie razem z nami! Więcej informacji na stronie ekogryfelblag.pl.

Zapisy na ekogryfbno@onet.pl. Przyjdź, nie siedź w domu. Zapraszamy!

Bolesław Czechowski, EKO GRYF

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama