UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po raz kolejny to napiszę - Wójcik powinien się zastanowic czy drużyna wygrywająca w sezonie 1-2 mecz to dla niego reklama czy antyreklama. Jak dojdzie do właściwych wniosków to czas zutylizować tę ekipę i przeznaczyć kasę tam, gdzie są kibice, historia i coraz lepsze wyniki - czyli na Olimpię.
  • To żart?
  • Szczególnie na tych którzy w każdym meczu robią zadymy a kary musi płacić ksiądz. Jeżeli ktoś tu mówi o utylizacji to raczej nadaję się do tego środowisko 'kopaczy'. Elbląg stał się oznaką rozrób i bandytyzmu boiskowego i przewodzi pod tym względem w Polsce jak zaprzyjaźniona z tym klubem Legia, która sklei jest najlepsza pod tym względem w Europie. Ostatnio jak byłem w Krakowie i nadmieniłem że jestem z Elbląga to od razu przyklejono mi łatkę "człowiek z chuligańskiego miasta". Tylko dlaczego ja muszę się za to WSTYDZIĆ!!!!.
  • Hehe dobre jedyne co masz racje to przydal by sie sponsor olimpi taki jak wojcik ktory by ta druzyne pograzyl jak szczypiornistow moral z tego taki jaki sponsor taka druzyna a wyniki widac i mowia wszystko ps: olimpia co ona reprezentuje hmmmm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Antyfan(2016-10-22)
Reklama