UWAGA!

Pobiegnij w parku na orientację

 
Elbląg, Pobiegnij w parku na orientację
fot. MOSIR w Elblągu

Wakacje z MOSIR Elbląg rozkręcają się z każdym tygodniem. Kolejną imprezą, wpisującą się w cykl bezpłatnych zawodów, będą biegi na orientację. W poszukiwaniu ukrytych punktów będzie można ruszyć w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia.

Biegi na orientację cieszą się w naszym mieście dużą popularnością. I to zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Każdym zawodom towarzyszy przy tym mnóstwo zabawy. Najczęściej tego rodzaju biegi odbywają się w Bażantarni, jednak w okresie wakacyjnym organizatorzy trochę urozmaicili trasę. Punkty będą bowiem znajdować się na terenie Parku Kajki. A bieganie wśród parkowej przyrody staje się coraz ciekawsze.

Dla mniej doświadczonych biegaczy przygotowana zostanie łatwiejsza trasa. Ci, którzy częściej korzystają z tej formy aktywności, będą mogli sprawdzić się na trudniejszej trasie. To sprawia, że zawody będą atrakcyjne dla każdego uczestnika. Impreza rozpocznie się o godzinie 10, natomiast biuro zawodów znajdować się będzie umiejscowione niedaleko ulicy majora Henryka Sucharskiego pół godz. przed rozpoczęciem imprezy. Uczestnicy biegu otrzymają mapy, a dla najszybszych przygotowane będą nagrody.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą imprez i wydarzeń w ramach Wakacji z MOSiR-em.

MOSiR Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama