UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja nie rozumiem. Budżet nie dotknięty, prezentacja nowych zawodniczek z koszulkami gdzie dalej sponsorem jest KRAM który ponoć się wycofał, zbiórka pieniędzy na klub a nikt nie wie czy w ogóle wystąpi w przyszłym sezonie. Brakowało 200 tyś a teraz gdy wycofał się główny sponsor to ile brakuje? Gdy zbieramy te 200 tyś to starczy? Co za brak kompetencji i totalny bałagan. Ja jako kibic nic nie wiem. Ogarnijcie się włodarze klubu bo ku3wa nikt nic nie wie a zbiórkę organizujecie. Szczyt niekompetencji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    Marcos(2018-07-11)
  • @Marcos, w pierwszym oświadczeniu klubu było 1. Klub nadal aktywnie szuka sponsorów, 2. Rozpoczyna akcje zbierania pieniędzy, 3. Zwraca się do miasta z prośbą o zmianę decyzji. Ponieważ sezon się zbliża to muszą rozpocząć treningi tymi zawodnoczkami które mają, ryzykując. A że pokazują nowe zawodniczki z tym samym numerem? W starych strojach? Jeżeli jeszcze wszystko jest w toku to pewnie nie mają wyjścia, lepiej ze starymi niż w białym podkoszulku na ramiączkach. Tak sobie to wyobrażam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Gośc-iu(2018-07-11)
Reklama