UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • bardzo dobra kolejnosc Energa, Concordia, KPR i dopiero Olimpia z jej rezerwami_ szkoda mi tych rezerw bo sie chlopaki rozkrecaja i tylko patrzec jak z nienacka beda nastepni do awansu, ,ale ale spokojnie, bo pierwsza druzyna leci do III ligi, no i z automatu rezerwy zamiast w gore poleca w dol. Tak od lat wyglada w Elblagu sport trzymany na hamulcu. Czy tylko sport?- problem jest o wiele wiekszy i nie dotyczy tylko sportu. Moja rada. .. chcesz cos osiagnac -- wiej tak jak ja a przkonasz sie ze zycie moze byc o wiele lepsze i weselsze. .. .. byly elblazanin
  • Kolejność chyba nie jest przypadkowa a podyktowana godzinami rozpoczęcia meczów. Po kolei w ten sam dzień grają, najpierw Energa, potem Concordia, KPR I Olimpia. Chcąc iść np na ręczną i nogę musisz wybierać bo mecze zaczynają się godzina po godzinie.
  • Ciekawe czy kibice fanatycy wybiorę ZKS Olimpię Elbląg, czy może wybiorą się na drugi zespół Legii, a może Concordii będą kibicować. Dwa mecze o tej samej porze bezsensu.
Reklama