UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2019

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Tabela wyników

Piłka ręczna I liga mężczyzn 2019/2020
Stan na: 2019-10-16
# Drużyna Mecze Pkt Z ZPK PPK P B+ B- Bilans
1 OKPR Warmia Energa Olsztyn 4 9 3 0 0 1 110 99 11
2 MKS Nielba Wągrowiec 4 9 3 0 0 1 132 119 13
3 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 3 8 2 1 0 0 77 68 9
4 KS Meble Wójcik Elbląg 4 7 2 0 1 1 112 100 12
5 MKS Mazur Sierpc 2 6 2 0 0 0 51 41 10
6 Gwardia Koszalin 4 6 2 0 0 2 133 124 9
7 SPR GKS Żukowo 3 3 1 0 0 2 107 102 5
8 CKS Jurand Ciechanów 3 3 1 0 0 2 92 96 -4
9 Usar Kwidzyn 4 3 1 0 0 3 110 136 -26
10 SMS ZPRP Gdańsk 3 3 1 0 0 2 88 91 -3
11 Tytani Wejherowo 4 0 0 0 0 4 100 136 -36
Legenda: Z - zwycięstwa za 3 punkty, ZPK - zwycięstwa za 2 punkty (po karnych), PPK - porażki za 1 punkt (po karnych), P - porażki, B+ - bramki zdobyte, B- - bramki stracone.

Terminarz spotkań

Wynik bramkowy w kolorze czerwonym oznacza zwycięstwo za 2 punkty po rzutach karnych.
1. kolejka 21-22. września '19
Usar Kwidzyn 29 : 30 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-09-21
OKPR Warmia Energa Olsztyn 31 : 25 MKS Nielba Wągrowiec 2019-09-21
Gwardia Koszalin 36 : 26 Tytani Wejherowo 2019-09-21
CKS Jurand Ciechanów 42 : 36 SPR GKS Żukowo 2019-09-21
MKS Mazur Sierpc - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-10-26
2. kolejka 28-29. września '19
KS Meble Wójcik Elbląg 23 : 25 Gwardia Koszalin 2019-09-28 17:00
SMS ZPRP Gdańsk 23 : 26 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-09-28
MKS Mazur Sierpc 28 : 20 CKS Jurand Ciechanów 2019-09-28
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 26 : 19 Tytani Wejherowo 2019-09-28
MKS Nielba Wągrowiec 36 : 24 Usar Kwidzyn 2019-09-28
3. kolejka 5-6. października '19
Tytani Wejherowo 27 : 40 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-10-05 16:00
Gwardia Koszalin 36 : 37 MKS Nielba Wągrowiec 2019-10-05
Usar Kwidzyn 29 : 27 SMS ZPRP Gdańsk 2019-10-05
OKPR Warmia Energa Olsztyn 32 : 28 SPR GKS Żukowo 2019-10-05
CKS Jurand Ciechanów 30 : 32 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-10-05
4. kolejka 12-13. października '19
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 19 : 19 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-10-12
MKS Nielba Wągrowiec 34 : 28 Tytani Wejherowo 2019-10-12
SMS ZPRP Gdańsk 38 : 36 Gwardia Koszalin 2019-10-12
SPR GKS Żukowo 43 : 28 Usar Kwidzyn 2019-10-12
MKS Mazur Sierpc 23 : 21 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-10-12
5. kolejka 19-20. października '19
KS Meble Wójcik Elbląg - : - MKS Nielba Wągrowiec 2019-10-19 13:30
Tytani Wejherowo - : - SMS ZPRP Gdańsk 2019-10-19
Gwardia Koszalin - : - SPR GKS Żukowo 2019-10-19
Usar Kwidzyn - : - MKS Mazur Sierpc 2019-10-19
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - CKS Jurand Ciechanów 2019-10-19
6. kolejka 2-3. listopada '19
SMS ZPRP Gdańsk - : - KS Meble Wójcik Elbląg 2019-11-02
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna - : - MKS Nielba Wągrowiec 2019-11-02
SPR GKS Żukowo - : - Tytani Wejherowo 2019-11-02
MKS Mazur Sierpc - : - Gwardia Koszalin 2019-11-02
CKS Jurand Ciechanów - : - Usar Kwidzyn 2019-11-02
7. kolejka 9-10. listopada '19
KS Meble Wójcik Elbląg - : - SPR GKS Żukowo 2019-11-09
Tytani Wejherowo - : - MKS Mazur Sierpc 2019-11-09
MKS Nielba Wągrowiec - : - SMS ZPRP Gdańsk 2019-11-09
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-11-09
Gwardia Koszalin - : - CKS Jurand Ciechanów 2019-11-09
8. kolejka 16-17. listopada '19
MKS Mazur Sierpc - : - KS Meble Wójcik Elbląg 2019-11-16
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna - : - SMS ZPRP Gdańsk 2019-11-16
SPR GKS Żukowo - : - MKS Nielba Wągrowiec 2019-11-16
CKS Jurand Ciechanów - : - Tytani Wejherowo 2019-11-16
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - Usar Kwidzyn 2019-11-16
9. kolejka 23-24. listopada '19
KS Meble Wójcik Elbląg - : - CKS Jurand Ciechanów 2019-11-23
Usar Kwidzyn - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-11-23
Gwardia Koszalin - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-11-23
MKS Nielba Wągrowiec - : - MKS Mazur Sierpc 2019-11-23
SMS ZPRP Gdańsk - : - SPR GKS Żukowo 2019-11-23
10. kolejka 30. listopada-1. grudnia '19
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna - : - SPR GKS Żukowo 2019-11-30
MKS Mazur Sierpc - : - SMS ZPRP Gdańsk 2019-11-30
CKS Jurand Ciechanów - : - MKS Nielba Wągrowiec 2019-11-30
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - Tytani Wejherowo 2019-11-30
Usar Kwidzyn - : - Gwardia Koszalin 2019-11-30
11. kolejka 7-8. grudnia '19
KS Meble Wójcik Elbląg - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-12-07
Gwardia Koszalin - : - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 2019-12-07
Tytani Wejherowo - : - Usar Kwidzyn 2019-12-07
SMS ZPRP Gdańsk - : - CKS Jurand Ciechanów 2019-12-07
SPR GKS Żukowo - : - MKS Mazur Sierpc 2019-12-07