UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2019

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Tabela wyników

Piłka nożna III liga 2019/2020
Stan na: 2019-09-14
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Sokół Ostróda 8 19 6 1 1 17:9
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 17 5 2 1 13:8
3 Legia II Warszawa 7 16 5 1 1 15:5
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 15 4 3 1 18:12
5 Unia Skierniewice 8 13 4 1 3 15:14
6 Huragan Morąg 8 12 3 3 2 13:10
7 Concordia Elbląg 8 12 3 3 2 8:10
8 Pelikan Łowicz 8 11 3 2 3 18:12
9 Polonia Warszawa 8 11 3 2 3 9:12
10 Znicz Biała Piska 8 10 2 4 2 11:11
11 Broń Radom 7 10 3 1 3 9:10
12 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 9 2 3 2 7:6
13 Ursus Warszawa 8 9 2 3 3 8:10
14 Olimpia Zambrów 7 8 2 2 3 13:12
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 7 1 4 3 12:13
16 RKS Radomsko 8 7 2 1 5 11:14
17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 3 1 0 7 9:21
18 KS Wasilków 8 3 1 0 7 3:20

Terminarz spotkań

1. kolejka 3-4. sierpnia '19
Polonia Warszawa 4 : 3 Unia Skierniewice 2019-08-03
Ursus Warszawa 3 : 1 Broń Radom 2019-08-03
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-03
Huragan Morąg 4 : 2 Sokół Ostróda 2019-08-03
KS Wasilków 0 : 4 Pelikan Łowicz 2019-08-03
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-03
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-03
Znicz Biała Piska 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-03
RKS Radomsko 0 : 1 Legia II Warszawa 2019-08-03
2. kolejka 10-11. sierpnia '19
Unia Skierniewice 3 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-10
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Znicz Biała Piska 2019-08-10
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-10
Pelikan Łowicz 1 : 1 Olimpia Zambrów 2019-08-10
Concordia Elbląg 2 : 1 KS Wasilków 2019-08-10
Sokół Ostróda 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-10
RKS Radomsko 3 : 0 Huragan Morąg 2019-08-10
Broń Radom 0 : 2 Legia II Warszawa 2019-08-10
Polonia Warszawa 0 : 0 Ursus Warszawa 2019-08-10
3. kolejka 14. sierpnia '19
Ursus Warszawa 0 : 0 Unia Skierniewice 2019-08-14
Legia II Warszawa 3 : 0 Polonia Warszawa 2019-08-14
Huragan Morąg 1 : 1 Broń Radom 2019-08-14
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 1 RKS Radomsko 2019-08-14
KS Wasilków 0 : 2 Sokół Ostróda 2019-08-14
Olimpia Zambrów 4 : 1 Concordia Elbląg
Rafał Lisiecki 51. min.
2019-08-14
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 5 Pelikan Łowicz 2019-08-14
Znicz Biała Piska 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-14
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-14
4. kolejka 17-18. sierpnia '19
Unia Skierniewice 2 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-17
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-17
Pelikan Łowicz 2 : 4 Znicz Biała Piska 2019-08-17
Concordia Elbląg 2 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-17
Sokół Ostróda 4 : 1 Olimpia Zambrów 2019-08-17
RKS Radomsko 5 : 0 KS Wasilków 2019-08-17
Broń Radom 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-17
Polonia Warszawa 0 : 2 Huragan Morąg 2019-08-17
Ursus Warszawa 2 : 3 Legia II Warszawa 2019-08-17
5. kolejka 24-25. sierpnia '19
Legia II Warszawa 1 : 2 Unia Skierniewice 2019-08-24
Huragan Morąg 3 : 0 Ursus Warszawa 2019-08-24
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 0 Polonia Warszawa 2019-08-24
KS Wasilków 0 : 1 Broń Radom 2019-08-24
Olimpia Zambrów 4 : 1 RKS Radomsko 2019-08-24
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Ostróda 2019-08-24
Znicz Biała Piska 0 : 0 Concordia Elbląg 2019-08-24
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 4 Pelikan Łowicz 2019-08-24
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-24
6. kolejka 31. sierpnia-1. września '19
Unia Skierniewice 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-31
Pelikan Łowicz 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-31
Concordia Elbląg 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-31
Sokół Ostróda 2 : 1 Znicz Biała Piska 2019-08-31
RKS Radomsko 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-31
Broń Radom - : - Olimpia Zambrów 2019-10-09
Polonia Warszawa 1 : 2 KS Wasilków 2019-08-31
Ursus Warszawa 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-31
Legia II Warszawa 1 : 1 Huragan Morąg 2019-08-31
7. kolejka 7-8. września '19
Huragan Morąg 2 : 3 Unia Skierniewice 2019-09-07
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Legia II Warszawa 2019-10-23
KS Wasilków 0 : 1 Ursus Warszawa 2019-09-07
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa 2019-09-07
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Broń Radom 2019-09-07
Znicz Biała Piska 0 : 0 RKS Radomsko 2019-09-07
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 Sokół Ostróda 2019-09-07
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 : 1 Concordia Elbląg 2019-09-05
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Pelikan Łowicz 2019-09-07
8. kolejka 14-15. września '19
Unia Skierniewice 2 : 1 Pelikan Łowicz 2019-09-14
Concordia Elbląg 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-09-14
Sokół Ostróda 1 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-14
RKS Radomsko 0 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-09-14
Znicz Biała Piska 3 : 2 Broń Radom 2019-09-14
Polonia Warszawa 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-09-14
Ursus Warszawa 1 : 1 Olimpia Zambrów 2019-09-14
Legia II Warszawa 4 : 0 KS Wasilków 2019-09-14
Huragan Morąg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-09-14
9. kolejka 21-22. września '19
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Unia Skierniewice 2019-09-21
KS Wasilków - : - Huragan Morąg 2019-09-21
Olimpia Zambrów - : - Legia II Warszawa 2019-09-21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Ursus Warszawa 2019-09-21
Znicz Biała Piska - : - Polonia Warszawa 2019-09-21
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Broń Radom 2019-09-21
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - RKS Radomsko 2019-09-21
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Sokół Ostróda 2019-09-21
Pelikan Łowicz - : - Concordia Elbląg 2019-09-21
10. kolejka 28-29. września '19
Unia Skierniewice - : - Concordia Elbląg 2019-09-28
Sokół Ostróda - : - Pelikan Łowicz 2019-09-28
RKS Radomsko - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-09-28
Broń Radom - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-28
Polonia Warszawa - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-09-28
Ursus Warszawa - : - Znicz Biała Piska 2019-09-28
Legia II Warszawa - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-09-28
Huragan Morąg - : - Olimpia Zambrów 2019-09-28
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - KS Wasilków 2019-09-28
11. kolejka 5-6. października '19
KS Wasilków - : - Unia Skierniewice 2019-10-05
Olimpia Zambrów - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-10-05
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Huragan Morąg 2019-10-05
Znicz Biała Piska - : - Legia II Warszawa 2019-10-05
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Ursus Warszawa 2019-10-05
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Polonia Warszawa 2019-10-05
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Broń Radom 2019-10-05
Pelikan Łowicz - : - RKS Radomsko 2019-10-05
Concordia Elbląg - : - Sokół Ostróda 2019-10-05
12. kolejka 12-13. października '19
Unia Skierniewice - : - Sokół Ostróda 2019-10-12
RKS Radomsko - : - Concordia Elbląg 2019-10-12
Broń Radom - : - Pelikan Łowicz 2019-10-12
Polonia Warszawa - : - Sokół Ostróda 2019-10-12
Ursus Warszawa - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-10-12
Legia II Warszawa - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-10-12
Huragan Morąg - : - Znicz Biała Piska 2019-10-12
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-10-12
KS Wasilków - : - Olimpia Zambrów 2019-10-12
13. kolejka 19-20. października '19
Olimpia Zambrów - : - Unia Skierniewice 2019-10-19
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - KS Wasilków 2019-10-19
Znicz Biała Piska - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-10-19
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Huragan Morąg 2019-10-19
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Legia II Warszawa 2019-10-19
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Ursus Warszawa 2019-10-19
Pelikan Łowicz - : - Polonia Warszawa 2019-10-19
Concordia Elbląg - : - Broń Radom 2019-10-19
Sokół Ostróda - : - RKS Radomsko 2019-10-19
14. kolejka 26-27. października '19
Unia Skierniewice - : - RKS Radomsko 2019-10-26
Broń Radom - : - Sokół Ostróda 2019-10-26
Polonia Warszawa - : - Concordia Elbląg 2019-10-26
Ursus Warszawa - : - Pelikan Łowicz 2019-10-26
Legia II Warszawa - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-26
Huragan Morąg - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-10-26
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-10-26
KS Wasilków - : - Znicz Biała Piska 2019-10-26
Olimpia Zambrów - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-10-26
15. kolejka 2-3. listopada '19
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Unia Skierniewice 2019-11-02
Znicz Biała Piska - : - Olimpia Zambrów 2019-11-02
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - KS Wasilków 2019-11-02
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-11-02
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Huragan Morąg 2019-11-02
Pelikan Łowicz - : - Legia II Warszawa 2019-11-02
Concordia Elbląg - : - Ursus Warszawa 2019-11-02
Sokół Ostróda - : - Polonia Warszawa 2019-11-02
RKS Radomsko - : - Broń Radom 2019-11-02
16. kolejka 9-10. listopada '19
Unia Skierniewice - : - Broń Radom 2019-11-09
Polonia Warszawa - : - RKS Radomsko 2019-11-09
Ursus Warszawa - : - Sokół Ostróda 2019-11-09
Legia II Warszawa - : - Concordia Elbląg 2019-11-09
Huragan Morąg - : - Pelikan Łowicz 2019-11-09
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-11-09
KS Wasilków - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-11-09
Olimpia Zambrów - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-11-09
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Znicz Biała Piska 2019-11-09
17. kolejka 16-17. listopada '19
Znicz Biała Piska - : - Unia Skierniewice 2019-11-16
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-11-16
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Olimpia Zambrów 2019-11-16
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - KS Wasilków 2019-11-16
Pelikan Łowicz - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-11-16
Concordia Elbląg - : - Huragan Morąg 2019-11-16
Sokół Ostróda - : - Legia II Warszawa 2019-11-16
RKS Radomsko - : - Ursus Warszawa 2019-11-16
Broń Radom - : - Polonia Warszawa 2019-11-16