Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Tabela wyników

Piłka nożna IV liga 2018/19
Stan na: 2018-11-17
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Concordia Elbląg 16 46 15 1 0 61:7
2 Motor Lubawa 16 35 11 2 3 25:11
3 GKS Wikielec 16 33 10 3 3 42:16
4 Mrągowia Mrągowo 16 32 10 2 4 37:12
5 Jeziorak Iława 16 30 10 0 6 43:29
6 Tęcza Biskupiec 16 29 9 2 5 43:19
7 MKS Korsze 16 27 8 3 5 33:23
8 Mamry Giżycko 15 26 8 2 5 26:19
9 Granica Kętrzyn 16 23 7 2 7 28:26
10 Zatoka Braniewo 16 20 6 2 8 29:24
11 Olimpia II Elbląg 15 18 5 3 7 19:30
12 Czarni Olecko 16 14 3 5 8 19:41
13 Rominta Gołdap 16 11 3 2 11 13:47
14 Unia Susz 16 8 2 2 12 16:51
15 Tęcza Miłomłyn 16 6 2 0 14 15:52
16 Drwęca Nowe Miasto Lub. 16 6 1 3 12 14:56

Terminarz spotkań

1. kolejka 11-12. sierpnia '18
Granica Kętrzyn 5 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-08-11
Czarni Olecko 1 : 1 Zatoka Braniewo 2018-08-11
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Mrągowia Mrągowo 2018-08-11
Jeziorak Iława 1 : 7 GKS Wikielec 2018-08-11
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-11
Mamry Giżycko 3 : 3 Olimpia II Elbląg 2018-08-12
Concordia Elbląg 2 : 0 Motor Lubawa 2018-08-08 17:00
Unia Susz 1 : 4 MKS Korsze 2018-08-11
2. kolejka 15. sierpnia '18
Concordia Elbląg 5 : 0 Olimpia II Elbląg 2018-08-15 17:00
Rominta Gołdap 2 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-15
GKS Wikielec 3 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-08-15
Unia Susz 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-08-15
Mrągowia Mrągowo 2 : 0 MKS Korsze 2018-08-15
Zatoka Braniewo 5 : 2 Tęcza Miłomłyn 2018-08-15
Granica Kętrzyn 4 : 1 Czarni Olecko 2018-08-15
Motor Lubawa 3 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-08-15
3. kolejka 18-19. sierpnia '18
Concordia Elbląg 7 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-08-18
Czarni Olecko 0 : 2 Motor Lubawa 2018-08-18
Tęcza Miłomłyn 0 : 3 Granica Kętrzyn 2018-08-18
MKS Korsze 4 : 2 Zatoka Braniewo 2018-08-18
Jeziorak Iława 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-08-18
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Unia Susz 2018-08-18
Mamry Giżycko 1 : 1 GKS Wikielec 2018-08-18
Olimpia II Elbląg 0 : 1 Rominta Gołdap 2018-08-19 16:00
4. kolejka 25-26. sierpnia '18
Concordia Elbląg 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-08-25 16:00
GKS Wikielec 0 : 0 Olimpia II Elbląg 2018-08-24
Unia Susz 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-08-25
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-08-25
Zatoka Braniewo 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-08-25
Granica Kętrzyn 0 : 2 MKS Korsze 2018-08-25
Motor Lubawa 1 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-08-26
Czarni Olecko 1 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-08-25
5. kolejka 8-9. września '18
Czarni Olecko 0 : 7 Concordia Elbląg 2018-09-08
Tęcza Miłomłyn 1 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-09-08
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa 2018-09-08
Jeziorak Iława 4 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-08
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-08
Olimpia II Elbląg 3 : 1 Unia Susz 2018-09-09 16:00
Rominta Gołdap 0 : 3 GKS Wikielec 2018-09-08
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-08
6. kolejka 8-9. września '18
Concordia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec 2018-09-01
Unia Susz 3 : 3 Rominta Gołdap 2018-09-01
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Olimpia II Elbląg 2018-09-01
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-09-01
Granica Kętrzyn 2 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-09-01
Motor Lubawa 2 : 1 Jeziorak Iława 2018-09-01
MKS Korsze 4 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-09-01
Czarni Olecko 1 : 3 Tęcza Miłomłyn 2018-09-01
7. kolejka 15-16. września '18
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Concordia Elbląg 2018-09-15
MKS Korsze 0 : 0 Czarni Olecko 2018-09-15
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-15
Mamry Giżycko 2 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-15
Olimpia II Elbląg 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-16 16:00
Rominta Gołdap 0 : 5 Mrągowia Mrągowo 2018-09-15
GKS Wikielec 4 : 1 Unia Susz 2018-09-15
Jeziorak Iława 5 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-09-15
8. kolejka 22-23. września '18
Concordia Elbląg 7 : 0 Unia Susz 2018-09-22 16:00
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 GKS Wikielec 2018-09-22
Zatoka Braniewo 6 : 0 Rominta Gołdap 2018-09-22
Granica Kętrzyn 3 : 0 Olimpia II Elbląg 2018-09-22 16:30
Motor Lubawa 1 : 0 Mamry Giżycko 2018-09-22
Czarni Olecko 3 : 2 Jeziorak Iława 2018-09-22
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 MKS Korsze 2018-09-22
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-09-22
9. kolejka 29-30. września '18
MKS Korsze 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-09-29 16:00
Jeziorak Iława 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-09-29
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Czarni Olecko 2018-09-29
Mamry Giżycko 7 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-09-29
Olimpia II Elbląg 1 : 2 Motor Lubawa 2018-09-29 16:00
Rominta Gołdap 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-09-29
GKS Wikielec 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-09-29
Unia Susz 0 : 6 Mrągowia Mrągowo 2018-09-29
10. kolejka 6-7. października '18
Concordia Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo 2018-10-06 16:00
Zatoka Braniewo 2 : 0 Unia Susz 2018-10-06
Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Wikielec 2018-10-06
Motor Lubawa 4 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-06
Czarni Olecko 1 : 2 Mamry Giżycko 2018-10-06
Tęcza Miłomłyn 3 : 4 Tęcza Biskupiec 2018-10-06
MKS Korsze 1 : 2 Jeziorak Iława 2018-10-06
Olimpia II Elbląg 2 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-10-06 13:00
11. kolejka 13-14. października '18
Jeziorak Iława 0 : 5 Concordia Elbląg 2018-10-13
Tęcza Biskupiec 4 : 4 MKS Korsze 2018-10-13
Mamry Giżycko 4 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-10-13
Olimpia II Elbląg 4 : 2 Czarni Olecko 2018-10-13
Rominta Gołdap 0 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-10-13
GKS Wikielec 0 : 1 Motor Lubawa 2018-10-13
Unia Susz 1 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-13
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo 2018-10-13
12. kolejka 20-21. października '18
Concordia Elbląg 3 : 2 Zatoka Braniewo 2018-10-20 15:00
Granica Kętrzyn 3 : 1 Mrągowia Mrągowo 2018-10-20
Motor Lubawa 3 : 1 Unia Susz 2018-10-20
Czarni Olecko 1 : 0 Rominta Gołdap 2018-10-20
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 Olimpia II Elbląg 2018-10-20
MKS Korsze 0 : 1 Mamry Giżycko 2018-10-20
Jeziorak Iława 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-10-20
GKS Wikielec 3 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-10-20
13. kolejka 27-28. października '18
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Concordia Elbląg 2018-10-27
Mamry Giżycko 0 : 3 Jeziorak Iława 2018-10-27
Olimpia II Elbląg 0 : 1 MKS Korsze 2018-10-27 14:00
Rominta Gołdap 3 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-10-27
GKS Wikielec 6 : 0 Czarni Olecko 2018-10-27
Unia Susz 2 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-10-27
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Motor Lubawa 2018-10-27
Zatoka Braniewo 2 : 0 Granica Kętrzyn 2018-10-27
14. kolejka 3-4. listopada '18
Concordia Elbląg 6 : 2 Granica Kętrzyn 2018-11-03 13:30
Motor Lubawa 2 : 0 Zatoka Braniewo 2018-11-03
Czarni Olecko 6 : 0 Unia Susz 2018-11-03
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 GKS Wikielec 2018-11-03
MKS Korsze 5 : 1 Rominta Gołdap 2018-11-03
Jeziorak Iława 6 : 1 Olimpia II Elbląg 2018-11-03
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Mamry Giżycko 2018-11-03
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-11-03
15. kolejka 10-11. listopada '18
Mamry Giżycko 0 : 2 Concordia Elbląg 2018-11-10
Olimpia II Elbląg 0 : 0 Tęcza Biskupiec 2018-11-10 13:00
Rominta Gołdap 2 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-10
GKS Wikielec 4 : 0 MKS Korsze 2018-11-10
Unia Susz 5 : 1 Tęcza Miłomłyn 2018-11-10
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-10
Zatoka Braniewo 4 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lub. 2018-11-10
Granica Kętrzyn 2 : 1 Motor Lubawa 2018-11-10
16. kolejka 17-18. listopada '18
Motor Lubawa 0 : 1 Concordia Elbląg 2018-11-17
Drwęca Nowe Miasto Lub. 1 : 1 Granica Kętrzyn 2018-11-17
MKS Korsze 3 : 1 Unia Susz 2018-11-17
Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Olecko 2018-11-17
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Tęcza Miłomłyn 2018-11-17
GKS Wikielec 0 : 4 Jeziorak Iława 2018-11-17
Rominta Gołdap 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2018-11-17
Olimpia II Elbląg - : - Mamry Giżycko 2018-11-18 13:00
17. kolejka 24-25. listopada '18
Olimpia II Elbląg - : - Concordia Elbląg 2018-11-25 13:00
Mamry Giżycko - : - Rominta Gołdap 2018-11-24
Tęcza Biskupiec - : - GKS Wikielec 2018-11-24
Jeziorak Iława - : - Unia Susz 2018-11-24
MKS Korsze - : - Mrągowia Mrągowo 2018-11-24
Tęcza Miłomłyn - : - Zatoka Braniewo 2018-11-24
Czarni Olecko - : - Granica Kętrzyn 2018-11-24
Drwęca Nowe Miasto Lub. - : - Motor Lubawa 2018-11-24