UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna III liga 2020/2021
Stan na: 2020-12-06
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 39 13 0 4 42:15
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 34 10 4 4 35:20
3 Polonia Warszawa 18 34 10 4 4 32:18
4 Znicz Biała Piska 18 33 9 6 3 34:23
5 Legia II Warszawa 18 30 9 3 6 33:22
6 Unia Skierniewice 18 30 9 3 6 33:22
7 Legionovia Legionowo 17 30 8 6 3 23:16
8 Pelikan Łowicz 18 29 8 5 5 29:26
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 27 7 6 5 30:16
10 KS Kutno 18 26 8 2 8 27:28
11 Jagiellonia II Białystok 15 25 7 4 4 27:21
12 RKS Radomsko 18 25 7 4 7 27:27
13 GKS Wikielec 18 25 7 4 7 26:32
14 Błonianka Błonie 16 23 7 2 7 32:25
15 Broń Radom 18 20 5 5 8 20:31
16 Ursus Warszawa 18 19 5 4 9 22:29
17 Concordia Elbląg 17 17 4 5 8 16:22
18 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 17 3 8 6 20:31
19 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 17 5 2 10 22:42
20 Huragan Morąg 18 16 3 7 8 20:33
21 Olimpia Zambrów 18 11 3 2 13 22:36
22 KS Wasilków 18 8 2 2 14 15:52

Terminarz spotkań

1. kolejka 8-9. sierpnia '20
KS Kutno 2 : 1 Polonia Warszawa 2020-08-08
Olimpia Zambrów 2 : 0 Unia Skierniewice 2020-08-08
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0 Huragan Morąg 2020-08-08
RKS Radomsko 1 : 4 Legia II Warszawa 2020-08-08
Jagiellonia II Białystok 1 : 3 Znicz Biała Piska 2020-08-08
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-08-08
GKS Wikielec 5 : 1 KS Wasilków 2020-08-08
Pelikan Łowicz 1 : 1 Broń Radom 2020-08-08
Błonianka Błonie 3 : 2 Ursus Warszawa 2020-08-08
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Legionovia Legionowo 2020-08-08
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 1 Concordia Elbląg
Danowski 30'
2020-08-08 16:00
2. kolejka 15-16. sierpnia '20
Polonia Warszawa 2 : 0 Concordia Elbląg 2020-08-15
Legionovia Legionowo 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-08-15
Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-08-15
Broń Radom 2 : 0 Błonianka Błonie 2020-08-15
KS Wasilków 1 : 3 Pelikan Łowicz 2020-08-15
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 GKS Wikielec 2020-08-15
Znicz Biała Piska 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-08-15
Legia II Warszawa 1 : 1 Jagiellonia II Białystok 2020-08-15
Huragan Morąg 1 : 1 RKS Radomsko 2020-08-15
Unia Skierniewice 5 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-08-15
KS Kutno 4 : 2 Olimpia Zambrów 2020-08-15
3. kolejka 22-23. sierpnia '20
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa 2020-08-22
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 KS Kutno 2020-08-22
RKS Radomsko 1 : 1 Unia Skierniewice 2020-08-22
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Huragan Morąg 2020-08-22
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 Legia II Warszawa 2020-08-22
GKS Wikielec 3 : 3 Znicz Biała Piska 2020-08-22
Pelikan Łowicz 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-08-22
Błonianka Błonie 7 : 0 KS Wasilków 2020-08-22
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Broń Radom 2020-08-22
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Ursus Warszawa 2020-08-22
Concordia Elbląg 0 : 2 Legionovia Legionowo 2020-08-22
4. kolejka 29-30. sierpnia '20
Polonia Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo 2020-08-29
Ursus Warszawa 3 : 1 Concordia Elbląg
Bojas (52')
2020-08-29
Broń Radom 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-08-29
KS Wasilków 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-08-29
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Błonianka Błonie 2020-08-29
Znicz Biała Piska 1 : 1 Pelikan Łowicz 2020-08-29
Legia II Warszawa 6 : 1 GKS Wikielec 2020-08-29
Huragan Morąg 2 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-08-29
Unia Skierniewice 1 : 2 Jagiellonia II Białystok 2020-08-29
KS Kutno 0 : 0 RKS Radomsko 2020-08-29
Olimpia Zambrów 4 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-08-29
5. kolejka 5-6. września '20
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 3 Polonia Warszawa 2020-09-05
RKS Radomsko 2 : 1 Olimpia Zambrów 2020-09-05
Jagiellonia II Białystok 1 : 0 KS Kutno 2020-09-05
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 Unia Skierniewice 2020-09-05
GKS Wikielec 3 : 1 Huragan Morąg 2020-09-05
Pelikan Łowicz 3 : 1 Legia II Warszawa 2020-09-05
Błonianka Błonie 6 : 3 Znicz Biała Piska 2020-09-05
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-09-05
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 KS Wasilków 2020-09-05
Concordia Elbląg
Kopka 45', Maciązek 57'k
2 : 0 Broń Radom 2020-09-05
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ursus Warszawa 2020-09-05
6. kolejka 12-13. września '20
Polonia Warszawa 2 : 1 Ursus Warszawa 2020-09-12
Broń Radom 0 : 2 Legionovia Legionowo 2020-09-12
KS Wasilków 0 : 3 Concordia Elbląg
Bojas (44', k, 50' k.), Kolosov (60')
2020-09-12
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-09-12
Znicz Biała Piska 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-09-12
Legia II Warszawa 1 : 1 Błonianka Błonie 2020-09-12
Huragan Morąg 1 : 2 Pelikan Łowicz 2020-09-12
Unia Skierniewice 4 : 1 GKS Wikielec 2020-09-12
KS Kutno 4 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-09-12
Olimpia Zambrów 1 : 2 Jagiellonia II Białystok 2020-09-12
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 RKS Radomsko 2020-09-12
7. kolejka 19-20. września '20
RKS Radomsko 0 : 4 Polonia Warszawa 2020-09-19
Jagiellonia II Białystok - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-09-19
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Olimpia Zambrów 2020-09-19
GKS Wikielec 2 : 0 KS Kutno 2020-09-19
Unia Skierniewice 4 : 2 Pelikan Łowicz 2020-09-19
Błonianka Błonie 2 : 3 Huragan Morąg 2020-09-19
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Legia II Warszawa 2020-09-19
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Znicz Biała Piska 2020-09-19
Concordia Elbląg 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-09-19
Legionovia Legionowo 2 : 0 KS Wasilków 2020-09-19
Ursus Warszawa 0 : 2 Broń Radom 2020-09-19
8. kolejka 26-27. września '20
Polonia Warszawa 4 : 1 Broń Radom 2020-09-26
KS Wasilków 0 : 2 Ursus Warszawa 2020-09-26
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 Legionovia Legionowo 2020-09-26
Znicz Biała Piska
Furman 13.min
1 : 1 Concordia Elbląg
Pawłowski 23. min.
2020-09-26
Legia II Warszawa 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-09-26
Huragan Morąg 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-09-26
Unia Skierniewice 1 : 0 Błonianka Błonie 2020-09-26
Pelikan Łowicz 0 : 2 KS Kutno 2020-09-26
Olimpia Zambrów 4 : 1 GKS Wikielec 2020-09-26
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-09-26
RKS Radomsko 3 : 0 Jagiellonia II Białystok 2020-09-26
9. kolejka 3-4. października '20
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Polonia Warszawa 2020-10-03
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 RKS Radomsko 2020-10-03
GKS Wikielec 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-10-03
Pelikan Łowicz 2 : 1 Olimpia Zambrów 2020-10-03
Błonianka Błonie 0 : 2 KS Kutno 2020-10-03
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Unia Skierniewice 2020-10-03
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Huragan Morąg 2020-10-03
Concordia Elbląg 0 : 1 Legia II Warszawa 2020-10-03
Legionovia Legionowo 1 : 2 Znicz Biała Piska 2020-10-03
Ursus Warszawa 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-10-03
Broń Radom 1 : 1 KS Wasilków 2020-10-03
10. kolejka 10-11. października '20
Polonia Warszawa 3 : 0 KS Wasilków 2020-10-10
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 1 Broń Radom 2020-10-10
Znicz Biała Piska 3 : 1 Ursus Warszawa 2020-10-10
Legia II Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo 2020-10-10
Huragan Morąg 0 : 3 Concordia Elbląg 2020-10-10
Unia Skierniewice 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-10-10
KS Kutno 3 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-10-10
Olimpia Zambrów 1 : 3 Błonianka Błonie 2020-10-10
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 3 Pelikan Łowicz 2020-10-10
RKS Radomsko 2 : 0 GKS Wikielec 2020-10-10
Jagiellonia II Białystok 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-10-10
11. kolejka 17-18. października '20
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 Polonia Warszawa 2020-10-17
GKS Wikielec 2 : 2 Jagiellonia II Białystok 2020-10-17
Pelikan Łowicz 2 : 0 RKS Radomsko 2020-10-17
Błonianka Błonie 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-10-17
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Olimpia Zambrów 2020-10-17
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 KS Kutno 2020-10-17
Concordia Elbląg 0 : 1 Unia Skierniewice 2020-10-17
Legionovia Legionowo 1 : 1 Huragan Morąg 2020-10-17
Ursus Warszawa 0 : 1 Legia II Warszawa 2020-10-17
Broń Radom 1 : 2 Znicz Biała Piska 2020-10-17
KS Wasilków 1 : 8 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-10-17
12. kolejka 24-25. października '20
Polonia Warszawa 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-10-24
Znicz Biała Piska 5 : 1 KS Wasilków 2020-10-24
Legia II Warszawa 2 : 2 Broń Radom 2020-10-24
Huragan Morąg 0 : 0 Ursus Warszawa 2020-10-24
KS Kutno 2 : 1 Concordia Elbląg 2020-10-24
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-10-24
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-10-24
RKS Radomsko 1 : 3 Błonianka Błonie 2020-10-24
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Pelikan Łowicz 2020-10-24
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 GKS Wikielec 2020-10-24
Unia Skierniewice 4 : 2 Legionovia Legionowo 2020-10-24
13. kolejka 31. października '20
GKS Wikielec 1 : 0 Polonia Warszawa 2020-10-31
Pelikan Łowicz 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-10-31
Błonianka Błonie 3 : 2 Jagiellonia II Białystok 2020-10-31
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 RKS Radomsko 2020-10-31
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-10-31
Concordia Elbląg
Maciążek
1 : 1 Olimpia Zambrów
Napora
2020-10-31
Legionovia Legionowo 2 : 1 KS Kutno 2020-10-31
Ursus Warszawa 0 : 2 Unia Skierniewice 2020-10-31
Broń Radom 0 : 2 Huragan Morąg 2020-10-31
KS Wasilków 1 : 2 Legia II Warszawa 2020-10-31
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Znicz Biała Piska 2020-10-31
14. kolejka 7-8. listopada '20
Polonia Warszawa 0 : 1 Znicz Biała Piska 2020-11-07
Legia II Warszawa 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-11-07
Huragan Morąg 0 : 0 KS Wasilków 2020-11-07
Unia Skierniewice 2 : 0 Broń Radom 2020-11-07
KS Kutno 1 : 2 Ursus Warszawa 2020-11-07
Olimpia Zambrów 1 : 4 Legionovia Legionowo 2020-11-07
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Concordia Elbląg
Bojas (41 karny)
2020-11-07
RKS Radomsko 4 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-11-07
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-11-07
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Błonianka Błonie 2020-11-07
GKS Wikielec 2 : 1 Pelikan Łowicz 2020-11-07
15. kolejka 11. listopada '20
Pelikan Łowicz 2 : 2 Polonia Warszawa 2020-11-11
Błonianka Błonie 2 : 1 GKS Wikielec 2020-11-11
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-11-11
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 3 Jagiellonia II Białystok 2020-11-11
Concordia Elbląg
M. Pelc (40), Bojas (90)
2 : 0 RKS Radomsko 2020-11-11
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-11-11
Ursus Warszawa 0 : 0 Olimpia Zambrów 2020-11-11
Broń Radom 3 : 2 KS Kutno 2020-11-11
KS Wasilków 2 : 5 Unia Skierniewice 2020-11-11
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Huragan Morąg 2020-11-11
Znicz Biała Piska 1 : 0 Legia II Warszawa 2020-11-11
16. kolejka 14-15. listopada '20
Polonia Warszawa 1 : 0 Legia II Warszawa 2020-11-14
Huragan Morąg 1 : 1 Znicz Biała Piska 2020-11-14
Unia Skierniewice 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-11-14
KS Kutno 1 : 4 KS Wasilków 2020-11-14
Olimpia Zambrów 0 : 2 Broń Radom 2020-11-14
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 : 1 Ursus Warszawa 2020-11-14
RKS Radomsko 0 : 0 Legionovia Legionowo 2020-11-14
Jagiellonia II Białystok - : - Concordia Elbląg 2020-11-14
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-11-14
GKS Wikielec 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-11-14
Pelikan Łowicz 1 : 0 Błonianka Błonie 2020-11-14
17. kolejka 21-22. listopada '20
Błonianka Błonie 1 : 2 Polonia Warszawa 2020-11-21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Pelikan Łowicz 2020-11-21
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 GKS Wikielec 2020-11-21
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-11-21
Legionovia Legionowo - : - Jagiellonia II Białystok 2020-11-21
Ursus Warszawa 3 : 1 RKS Radomsko 2020-11-21
Broń Radom 2 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-11-21
KS Wasilków 3 : 0 Olimpia Zambrów 2020-11-21
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 2 KS Kutno 2020-11-21
Znicz Biała Piska 2 : 2 Unia Skierniewice 2020-11-21
Legia II Warszawa 5 : 0 Huragan Morąg 2020-11-21
18. kolejka 28-29. listopada '20
Polonia Warszawa 2 : 2 Huragan Morąg 2020-11-28
Unia Skierniewice 0 : 2 Legia II Warszawa 2020-11-28
KS Kutno 0 : 3 Znicz Biała Piska 2020-11-28
Olimpia Zambrów 1 : 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-11-28
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 0 KS Wasilków 2020-11-28
RKS Radomsko 3 : 1 Broń Radom 2020-11-28
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Ursus Warszawa 2020-11-28
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 2 Legionovia Legionowo 2020-11-28
GKS Wikielec 0 : 0 Concordia Elbląg 2020-11-28
Pelikan Łowicz 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-11-28
Błonianka Błonie - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-11-28
19. kolejka 13-14. marca '21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Polonia Warszawa 2021-03-13
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Błonianka Błonie 2021-03-13
Concordia Elbląg - : - Pelikan Łowicz 2021-03-13
Legionovia Legionowo - : - GKS Wikielec 2021-03-13
Ursus Warszawa - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-03-13
Broń Radom - : - Jagiellonia II Białystok 2021-03-13
KS Wasilków - : - RKS Radomsko 2021-03-13
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-03-13
Znicz Biała Piska - : - Olimpia Zambrów 2021-03-13
Legia II Warszawa - : - KS Kutno 2021-03-13
Huragan Morąg - : - Unia Skierniewice 2021-03-13
20. kolejka 20-21. marca '21
Polonia Warszawa - : - Unia Skierniewice 2021-03-20
KS Kutno - : - Huragan Morąg 2021-03-20
Olimpia Zambrów - : - Legia II Warszawa 2021-03-20
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Znicz Biała Piska 2021-03-20
RKS Radomsko - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-03-20
Jagiellonia II Białystok - : - KS Wasilków 2021-03-20
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Broń Radom 2021-03-20
GKS Wikielec - : - Ursus Warszawa 2021-03-20
Pelikan Łowicz - : - Legionovia Legionowo 2021-03-20
Błonianka Błonie - : - Concordia Elbląg 2021-03-20
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2021-03-20
21. kolejka 27-28. marca '21
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - : - Polonia Warszawa 2021-03-27
Concordia Elbląg - : - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2021-03-27
Legionovia Legionowo - : - Błonianka Błonie 2021-03-27
Ursus Warszawa - : - Pelikan Łowicz 2021-03-27
Broń Radom - : - GKS Wikielec 2021-03-27
KS Wasilków - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-03-27
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Jagiellonia II Białystok 2021-03-27
Znicz Biała Piska - : - RKS Radomsko 2021-03-27
Legia II Warszawa - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-03-27
Huragan Morąg - : - Olimpia Zambrów 2021-03-27
Unia Skierniewice - : - KS Kutno 2021-03-27