UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka ręczna I liga mężczyzn 2020/2021
Stan na: 2021-02-27
# Drużyna Mecze Pkt Z ZPK PPK P B+ B- Bilans
1 MKS Grudziądz 13 29 9 1 0 3 370 332 38
2 OKPR Warmia Energa Olsztyn 12 27 9 0 0 3 338 288 50
3 SPR GKS Żukowo 13 27 9 0 0 4 394 326 68
4 MKS Nielba Wągrowiec 13 26 8 1 0 4 389 359 30
5 KSPR Gwardia Koszalin 13 21 6 1 1 5 372 337 35
6 Usar Kwidzyn 12 21 7 0 0 5 325 349 -24
7 KPR Elbląg 13 19 6 0 1 6 333 344 -11
8 KS Sokół Kościerzyna 12 16 5 0 1 6 324 336 -12
9 SMS ZPRP Gdańsk 11 12 4 0 0 7 310 321 -11
10 SMS ZPRP Kwidzyn 11 3 1 0 0 10 266 358 -92
11 KS Tytani Wejherowo 11 0 0 0 0 11 278 349 -71
Legenda: Z - zwycięstwa za 3 punkty, ZPK - zwycięstwa za 2 punkty (po karnych), PPK - porażki za 1 punkt (po karnych), P - porażki, B+ - bramki zdobyte, B- - bramki stracone.

Terminarz spotkań

Wynik bramkowy w kolorze czerwonym oznacza zwycięstwo za 2 punkty po rzutach karnych.
1. kolejka 19-20. września '20
SMS ZPRP Gdańsk 33 : 27 KS Tytani Wejherowo 2020-09-19
KPR Elbląg 26 : 31 Usar Kwidzyn 2020-09-19
SPR GKS Żukowo 35 : 26 MKS Nielba Wągrowiec 2020-09-19
KSPR Gwardia Koszalin 26 : 22 KS Sokół Kościerzyna 2020-09-19
SMS ZPRP Kwidzyn 22 : 32 MKS Grudziądz 2020-09-19
2. kolejka 26-27. września '20
MKS Nielba Wągrowiec 31 : 26 KSPR Gwardia Koszalin 2020-09-26
MKS Grudziądz 29 : 19 SPR GKS Żukowo 2020-09-26
Usar Kwidzyn 36 : 28 SMS ZPRP Kwidzyn 2020-09-26
KS Tytani Wejherowo 21 : 23 KPR Elbląg 2020-09-26
OKPR Warmia Energa Olsztyn 28 : 21 SMS ZPRP Gdańsk 2020-09-26
3. kolejka 3-4. października '20
KPR Elbląg 24 : 22 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-10-03 17:00
SMS ZPRP Kwidzyn 33 : 22 KS Tytani Wejherowo 2020-10-03
SPR GKS Żukowo 10 : 0 Usar Kwidzyn 2020-10-03
KSPR Gwardia Koszalin 22 : 22 MKS Grudziądz 2020-10-03
KS Sokół Kościerzyna 27 : 27 MKS Nielba Wągrowiec 2020-10-03
4. kolejka 10-11. października '20
MKS Grudziądz 26 : 24 KS Sokół Kościerzyna 2020-10-10
Usar Kwidzyn 22 : 34 KSPR Gwardia Koszalin 2020-10-10
KS Tytani Wejherowo 22 : 38 SPR GKS Żukowo 2020-10-10
OKPR Warmia Energa Olsztyn 29 : 21 SMS ZPRP Kwidzyn 2020-10-10
SMS ZPRP Gdańsk 25 : 27 KPR Elbląg 2020-10-10
5. kolejka 17-18. października '20
SMS ZPRP Kwidzyn 27 : 37 SMS ZPRP Gdańsk 2020-10-17
SPR GKS Żukowo 25 : 34 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-10-17
KSPR Gwardia Koszalin 33 : 25 KS Tytani Wejherowo 2020-10-17
KS Sokół Kościerzyna 38 : 26 Usar Kwidzyn 2020-10-17
MKS Nielba Wągrowiec 22 : 23 MKS Grudziądz 2020-10-17
6. kolejka 24-25. października '20
Usar Kwidzyn 30 : 36 MKS Nielba Wągrowiec 2020-10-24
KS Tytani Wejherowo 25 : 34 KS Sokół Kościerzyna 2020-10-24
OKPR Warmia Energa Olsztyn 28 : 27 KSPR Gwardia Koszalin 2020-10-24
SMS ZPRP Gdańsk 32 : 29 SPR GKS Żukowo 2020-10-24
KPR Elbląg 29 : 18 SMS ZPRP Kwidzyn 2020-10-24
7. kolejka 14-15. listopada '20
SPR GKS Żukowo 37 : 25 KPR Elbląg 2020-11-14
KSPR Gwardia Koszalin 35 : 29 SMS ZPRP Gdańsk 2020-11-14
OKPR Warmia Energa Olsztyn 39 : 30 KS Sokół Kościerzyna 2020-11-14
MKS Nielba Wągrowiec 37 : 29 KS Tytani Wejherowo 2020-11-14
MKS Grudziądz 33 : 36 Usar Kwidzyn 2020-11-14
8. kolejka 21-22. listopada '20
KS Tytani Wejherowo 26 : 28 MKS Grudziądz 2020-11-21
OKPR Warmia Energa Olsztyn 23 : 24 MKS Nielba Wągrowiec 2020-11-21
SMS ZPRP Gdańsk 29 : 31 KS Sokół Kościerzyna 2020-11-21
KPR Elbląg 23 : 23 KSPR Gwardia Koszalin 2020-11-21 16:00
SMS ZPRP Kwidzyn 21 : 42 SPR GKS Żukowo 2020-11-21
9. kolejka 28-29. listopada '20
KSPR Gwardia Koszalin 34 : 21 SMS ZPRP Kwidzyn 2020-11-28
KPR Elbląg 29 : 20 KS Sokół Kościerzyna 2020-11-28 16:00
MKS Nielba Wągrowiec 32 : 27 SMS ZPRP Gdańsk 2020-11-28
MKS Grudziądz 23 : 24 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-11-28
Usar Kwidzyn 35 : 31 KS Tytani Wejherowo 2020-11-28
10. kolejka 5-6. grudnia '20
OKPR Warmia Energa Olsztyn 30 : 18 Usar Kwidzyn 2020-12-05
MKS Grudziądz 34 : 26 SMS ZPRP Gdańsk 2020-12-05
KPR Elbląg 27 : 31 MKS Nielba Wągrowiec 2020-12-05
SMS ZPRP Kwidzyn 25 : 30 KS Sokół Kościerzyna 2020-12-05
SPR GKS Żukowo 31 : 27 KSPR Gwardia Koszalin 2020-12-05
11. kolejka 12-13. grudnia '20
KS Sokół Kościerzyna 22 : 28 SPR GKS Żukowo 2020-12-12
MKS Nielba Wągrowiec 34 : 24 SMS ZPRP Kwidzyn 2020-12-12
MKS Grudziądz 36 : 26 KPR Elbląg 2020-12-12
Usar Kwidzyn 27 : 26 SMS ZPRP Gdańsk 2020-12-12
KS Tytani Wejherowo 28 : 29 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2020-12-12
12. kolejka 30-31. stycznia '21
KS Tytani Wejherowo - : - SMS ZPRP Gdańsk 2021-01-30
Usar Kwidzyn 30 : 26 KPR Elbląg 2021-02-21
MKS Grudziądz 33 : 26 SMS ZPRP Kwidzyn 2021-01-30
MKS Nielba Wągrowiec 30 : 36 SPR GKS Żukowo 2021-01-30
KS Sokół Kościerzyna 28 : 25 KSPR Gwardia Koszalin 2021-01-30
13. kolejka 13-14. lutego '21
KSPR Gwardia Koszalin 34 : 28 MKS Nielba Wągrowiec 2021-02-13
SPR GKS Żukowo 33 : 24 MKS Grudziądz 2021-02-13
SMS ZPRP Kwidzyn - : - Usar Kwidzyn 2021-02-13
KPR Elbląg 26 : 22 KS Tytani Wejherowo 2021-02-13
SMS ZPRP Gdańsk 25 : 24 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2021-02-13
14. kolejka 27-28. lutego '21
OKPR Warmia Energa Olsztyn 28 : 22 KPR Elbląg 2021-02-27
KS Tytani Wejherowo - : - SMS ZPRP Kwidzyn 2021-02-27
Usar Kwidzyn 34 : 31 SPR GKS Żukowo 2021-02-27
MKS Grudziądz 27 : 26 KSPR Gwardia Koszalin 2021-02-27
MKS Nielba Wągrowiec 31 : 18 KS Sokół Kościerzyna 2021-02-27
15. kolejka 20-21. marca '21
KS Sokół Kościerzyna - : - MKS Grudziądz 2021-03-20
KSPR Gwardia Koszalin - : - Usar Kwidzyn 2021-03-20
SPR GKS Żukowo - : - KS Tytani Wejherowo 2021-03-20
SMS ZPRP Kwidzyn - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2021-03-20
KPR Elbląg - : - SMS ZPRP Gdańsk 2021-03-20
16. kolejka 27-28. marca '21
SMS ZPRP Gdańsk - : - SMS ZPRP Kwidzyn 2021-03-27
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - SPR GKS Żukowo 2021-03-27
KS Tytani Wejherowo - : - KSPR Gwardia Koszalin 2021-03-27
Usar Kwidzyn - : - KS Sokół Kościerzyna 2021-03-27
MKS Grudziądz - : - MKS Nielba Wągrowiec 2021-03-27
17. kolejka 10-11. kwietnia '21
MKS Nielba Wągrowiec - : - Usar Kwidzyn 2021-04-10
KS Sokół Kościerzyna - : - KS Tytani Wejherowo 2021-04-10
KSPR Gwardia Koszalin - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2021-04-10
SPR GKS Żukowo - : - SMS ZPRP Gdańsk 2021-04-10
SMS ZPRP Kwidzyn - : - KPR Elbląg 2021-04-10
18. kolejka 17-18. kwietnia '21
KPR Elbląg - : - SPR GKS Żukowo 2021-04-17
SMS ZPRP Gdańsk - : - KSPR Gwardia Koszalin 2021-04-17
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - KS Sokół Kościerzyna 2021-04-17
KS Tytani Wejherowo - : - MKS Nielba Wągrowiec 2021-04-17
Usar Kwidzyn - : - MKS Grudziądz 2021-04-17
19. kolejka 24-25. kwietnia '21
MKS Grudziądz - : - KS Tytani Wejherowo 2021-04-24
MKS Nielba Wągrowiec - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2021-04-24
KS Sokół Kościerzyna - : - SMS ZPRP Gdańsk 2021-04-24
KSPR Gwardia Koszalin - : - KPR Elbląg 2021-04-24
SPR GKS Żukowo - : - SMS ZPRP Kwidzyn 2021-04-24
20. kolejka 8-9. maja '21
SMS ZPRP Kwidzyn - : - KSPR Gwardia Koszalin 2021-05-08
KPR Elbląg - : - KS Sokół Kościerzyna 2021-05-08
SMS ZPRP Gdańsk - : - MKS Nielba Wągrowiec 2021-05-08
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - MKS Grudziądz 2021-05-08
KS Tytani Wejherowo - : - Usar Kwidzyn 2021-05-08
21. kolejka 15-16. maja '21
Usar Kwidzyn - : - OKPR Warmia Energa Olsztyn 2021-05-15
MKS Grudziądz - : - SMS ZPRP Gdańsk 2021-05-15
MKS Nielba Wągrowiec - : - KPR Elbląg 2021-05-15
KS Sokół Kościerzyna - : - SMS ZPRP Kwidzyn 2021-05-15
KSPR Gwardia Koszalin - : - SPR GKS Żukowo 2021-05-15
22. kolejka 22-23. maja '21
SPR GKS Żukowo - : - KS Sokół Kościerzyna 2021-05-22
SMS ZPRP Kwidzyn - : - MKS Nielba Wągrowiec 2021-05-22
KPR Elbląg - : - MKS Grudziądz 2021-05-22
SMS ZPRP Gdańsk - : - Usar Kwidzyn 2021-05-22
OKPR Warmia Energa Olsztyn - : - KS Tytani Wejherowo 2021-05-22