UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Lublin,Lubin ,Koszalin ,Szczecin i Gdynia to zespoly z ktorymi Start ma w dupeczke . porazki maja w psychice juz przed wyjsciem na parkiet. KRAM START obudz sie
 • W dupeczke to tobie można ty pęd a e
 • @Pero - Żeby uściślić, trochę statystyk Kolego z zeszłego sezonu (sezon, playoff i puchar): Koszalin: 3 zwycięstwa, 1 porażka; Gdynia: 3 zw, 3 porażki, Szczecin: 1 zw, 1 porażka, Lublin 1 zw, 1 remis, 5 porażek; Lubin 2 porażki. Nie są to wyniki na Mistrza, ale też nie ma się czego wstydzić. Ten skład miał się ogrywać i zająć przyzwoite miejsce (szóste). Zajął III miejsce w rundzie zasadniczej i IV po playoffach. W czym problem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  kibiczprostej(2016-09-30)
 • @kibiczprostej - Statystyki, liczby ale pamięć zawodzi. Sponsor oczekuje medalu. W kolejnym sezonie złotego. Taki jest przekaz medialny w kontekście dwuletniej umowy Kramu.
 • Dołączam się do opinii Pero. W ciemno można obstawiać zwycięstwo Pogoni. Nie masz argumentów to wyzwiska literujesz c_ _t_o. Masz rebusik. Rozwiąż sobie.
 • jedyne twoje skojarzenie na cztery litery to kontakty męsko-męskie. nie nam oceniać twoje preferencje.
 • Jak będziesz w czymkolwiek czwarty w Polsce, to daj znać, kolego od przekazu medialnego. Ja wiem, medalu nie będzie, Przybysza szlag trafia, zabiera zabawki, ty masz orgazm. Może tak być, ale może też być tak, że przez te 2 lata jaja ci od tego wyczekiwania pękną:)
Reklama