UWAGA!

Uczymy się pływać z MOSiR-em

 Elbląg, Uczymy się pływać z MOSiR-em
fot. MOSiR

Trwają zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia. Przyjdź wraz ze swoją pociechą na Krytą Pływalnię przy ul. Robotniczej na bezpłatne zajęcia organizacyjne. Fachowa kadra, wesoła atmosfera i atrakcyjne ceny to zalety naszej propozycji.

Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sportów. Warto nauczyć poruszać się w wodzie, a ta sztuka najłatwiej przychodzi w młodym wieku. Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci bardziej doświadczeni będą mogli natomiast udoskonalić swoje umiejętności.

 

Zajęcia organizacyjne odbędą się w poniedziałek (21 lutego) o godz. 17:15 i 17:45 oraz w środę (23 lutego) o 18:00 i 18:30. W tym czasie dzieci będą wchodzić do wody. Spotkania te będą odbywać się w grupach, co 30 minut. Rodzice i dzieci biorący udział w spotkaniu powinni poruszać się w obiekcie w maskach, a w części basenowej także w klapkach.

 

Podczas naboru instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od grupy wybranej przez instruktora.

 

Każda z grup będzie miała spotkania dwa razy w tygodniu, ale jest także możliwość uczestnictwa tylko w jednych zajęciach. Cena karnetu na 8 wejść w miesiącu to jedynie 115 zł, a na 4 wejścia – 78 zł. Pojedyncze zajęcia kosztują 21 zł.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama