UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widzew , rezerwy Lecha i gks , faktycznie wszyscy , masz racje , za to ze widzew chcial walkowera to mogł catering jeszcze darmowy zrobic , przestancie sie podniecac tym widzewem bo chyba ta ich frekwencja wam w glowach pomieszala , taki robak zarabia tam 60 tys miesiecznie , kupe kasy na zawodnikow i nie sa w stanie zrobic awansu, malo tego , w kazdym meczu albo karny dla widzewa albo czerwona kartka dla przeciwnika ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Kibic OE(2019-11-15)
  • Chcieli remis a czy dostali to co innego. Co szkodziło by puści mecz?? Piłka nożna jest dla Kibiców. Chciałeś przykłady to Ci przedstawiłem, tych których wiem i jestem pewien. No ok masz rację bo nawet jak 1 klub nie zrobi transmisji to już nie będą wszyscy zwracam honor. Dalej nabijajmy kasę wielebnemu a on tylko II ligę nam utrzyma i podniecajmy się meczami w PP - sami się na to zgadzamy. Jeśli to prawda, że pozbędzie się trenera, mecze będę śledził w aplikacjach na żywo bądź w darmowych transmisjach, on zł odemnie nie dostanie. Amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Paproch(2019-11-15)
Reklama