UWAGA!

W piątek kolejne Ice Party

 Elbląg, W piątek kolejne Ice Party
fot. MOSiR

Na tafli Lodowiska Helena w piątek odbędzie się Ice Party, czyli jazda na łyżwach w rytm najnowszych przebojów. Podczas imprezy, którą poprowadzą DJ Szupix i DJ Loco, będą kwestowali wolontariusze WOŚP. Będzie można wrzucić do puszki i dostać charakterystyczne serduszka, a także wylicytować różne gadżety.

Ice Party to muzyczne urozmaicenie tradycyjnej ślizgawki. Przy znanych rytmach i barwnych światłach jazda na łyżwach jest zdecydowanie fajniejsza i przyjemniejsza. Warto więc wybrać się wraz ze znajomymi lub przyjaciółmi, aby spędzić ten wolny czas podczas ferii w aktywny i sympatyczny sposób. Na dodatek w czasie zabawy będzie można wylicytować gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy w piątek o godzinie 18:00.

 

Bilety wstępu na imprezę: 7 zł (bilet ulgowy) i 10 złotych (bilet normalny). Wejściówki z uwzględnieniem elbląskiej karty dużej rodziny: 5 zł (bilet ulgowy) i 7 złotych (bilet normalny). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, za które zapłacimy 8 zł. Oprócz Ice Party w piątek odbędzie się również zwyczajna ślizgawka o godz. 19:00, natomiast w sobotę i niedzielę na lodowisko zapraszamy o godzinach: 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50.

 

Zasady bezpieczeństwa

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie ust i nosa w obiekcie (oprócz czasu spędzonego na tafli) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama