UWAGA!

Wakacyjne bieganie na orientację

 
Elbląg, Wakacyjne bieganie na orientację
Fot. MOSiR

Las Miejski Bażantarnia będzie kolejnym miejscem wakacyjnej imprezy, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKO Gryf. Wszystkich, którzy lubią klimat leśnych ścieżek i chcą odkryć miejscową przyrodę zapraszamy na sobotnie (24 lipca) biegi na orientację. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Biegi na orientację to sport o charakterze powszechnym i masowym w którym praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych. Dlatego też biegi są stałą propozycją w kalendarzu wakacyjnych imprez. Warto rywalizować, rodzinnie spędzać czas oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet i Europie.

Pierwszy wakacyjny start biegów na orientację odbędzie się w sobotę, 24 lipca, od godziny 10. Spotykamy się przy wiacie Irenka (polana z Wiatami), aby pobrać mapę z ukrytymi punktami i chip, dzięki któremu będziemy mogli odznaczyć odnalezienie każdego punktu. Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR-IDENT. Zapisy przyjmowane będą w dniu imprezy w biurze zawodów, na pól godziny przed startem.

Każdy uczestnik znajdzie dla siebie odpowiednią trasę. Przygotowane będą różne dystanse o różnym poziomie trudności. Można pobiec lub pospacerować z rodziną, indywidualnie czy z psem. Dla tych, którzy odnajdą wszystkie punkty czekają dyplomy oraz słodkie upominki. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Cały program Wakacji z MOSiR-em dostępny jest na stronie mosir.elblag.eu, a wszystkie „wakacyjne” wydarzenia są bezpłatne.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama