UWAGA!

Walentynki z brydżem

 Elbląg, Walentynki z brydżem
Fot. Anna Dembińska (arch. portElu)

W miniony poniedziałek (14 lutego), w kawiarni "U Aktorów" odbył się otwarty turniej brydża sportowego pod nazwą „Elbląskie Walentynki 2022" z cyklu Grand Prix Elbląga 2022. W imprezie wzięło udział 20 Walentynek i Walentynów z Elbląga i okolic.

Przed startem w imprezie było wiele faworytów. Od początku aż do mety trwała bardzo zacięta rywalizacja o miejsca na podium. W ostatniej rundzie z pełną determinacją i energią ruszył do ataku duet Marek Serdyński (Nowakowo) - Zbigniew Krzepkowski (Braniewo), zdobywając cenne punkty procentowe osiągnął wynik 61,11%. Kolejne miejsca na podium zajęli: Andrzej Fronczak (Elbląg) - Ireneusz Iwanow (Elbląg) z wynikiem 60,65% oraz Zbigniew Bando (Elbląg) - Zbigniew Listewnik (Elbląg) uzyskując 59,26%.

 

W konkurencji par mikstowych zwyciężył duet Anna Dworakowska (Tolkmicko) - Waldemar Ślesicki (Nowakowo) wyprzedzając Reginę Wołek (Elbląg) i Andrzeja Szyca (Elbląg).

 

- Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony na ten koncert brydżowy w doborowym towarzystwie elitarnego turnieju, z okazji walentynek. Gratulacje dla zwycięzców, którzy zaprezentowali kunszt we wszystkich elementach sztuki brydżowej i z przytupem stanęli na szczycie podium. W imieniu uczestników tej wspaniałej imprezy dziękuję organizatorom za znakomite przygotowanie i przeprowadzenie zawodów: zarządowi Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego i dyrekcji pensjonatu "U Aktorów” - podkreśla nestor Tadeusz Mielko, legenda elbląskiego brydża.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama