UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • daj spokój z tym lewandowskim jak mozna dac sie wykluczyc z tak waznego meczu !!!!! albo wziął koperte ! dla mnie fr. .. .erzyna wiosny !!!!!
  • Gdyby nie ten lewandowski juz byłoby pozamiatane ale za mały masz mózg żeby to zrozumieć. Kogo jeszcze będziesz oskarżąć i opluwać? Własnie przez takich jak ty zawodnicy nie chcą dalej grać w tym miescie. A koperty to chyba twoja matka bierze od kierowców.
  • Chłopcze zanim coś napiszesz to się zastanów. To nie boli. Leqwandowski przez cały sezon nalezał do najlepszych i najambitniejszych zawodników Olimpii. I to nie podlega dyskusji. Jesli ktoś łapie kartki za walkę a tak jest w jego przypadku to znaczy ze gra na szkodę druzyny? To lepiej przez 90 min wozić się jak lalka? W tej lidze trzeba zdrowie zostawiać na boisku w kazdym meczu. Niewielu z tej druzyny to robiło. Ja tez jestem wsciekły ze złapał tą kartke. Pech. Słyszałes takie słowo?? Ale jestem ostatni aby rzucać takie oskarżenia pod jego adresem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    starykibic.(2019-05-18)
Reklama