UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kiedy zebranie zarządu z kibicami i uroczyste złożenie na nasze ręce rezygnacji? Panowie, nie podołaliście, przez sześć lat Olimpia nie zrobiła kroku naprzód a to oznacza, że się cofa. Potrzebna świeża krew w klubie, ktoś bystry, niekoniecznie bogaty ale dobry organizator, menager z prawdziwego zdarzenia, który wie co dobre a co złe dla klubu a nie dla zarządu. Wydaje się że obecny zarząd w sposób kontrolowany degraduje zespół. Tajemnicą poliszynela jest brak wynagrodzeń dla piłkarzy, pytam się dlaczego skoro Paweł mówi, że Olimpia to stabilny finansowo klub ? Fidziu jakiś czas temu nie chciał wyjść na trening, Zaremba wyjechał na jagody, dwóch pozostałych też zmieniło nogę. Co się dzieje w klubie ? Gdzie obiecana przez Łukasza transparentność, gdzie przekształcenie w SA by nie tkwić dłużej w tym komunistycznym tworze jakim jest stowarzyszenie. Kiedyś będzie na A8 normalnie?
 • "..gdzie obiecana przez Łukasza transparentność..." - a no tam gdzie będzie dymisja po spadku - czyli nigdzie. Mamią nas bajkami byle o chwile przedłużyć swoje zasiedzenie na stanowisku. Po spadku jeszcze coś wymyślą by nie podać się do dymisji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Pijak z prostej(2019-05-14)
 • @Pijak z prostej - Konończuk dał słowo i nie będzie sobie robił z buźki cholewy. .. nie słyszała tego jedna osoba, a wielu kibiców na spotkaniu w klubie z kibicami. To już jest przesądzone. Jak chcą zostać, to muszą tak zmotywować kasą, premiami, lepszymi kontraktami na przyszły sezon - nie ważne czym - ale to jedyny sposób na ocalenie stanowisk. Zarząd jest bez planu i wizji dla Olimpii na najbliższe lata - działają tylko wg zasady - tu i teraz. Chociaż mieli też swoje lepsze chwile - Konończuk - awans OE do 1 ligi, Guminiak - wyprostowanie finansów (ale to tylko na gębę, bo nikt dokumentów oprócz zarządu nie widział, więc to wersja samych zainteresowanych czyli zarządu).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  OE-forever(2019-05-14)
Reklama