UWAGA!

Wiosnę przywitaj na sportowo

 Elbląg, Wiosnę przywitaj na sportowo

Do VI Wiosennego Półmaratonu Elaktywnych, który odbędzie się w Bażantarni, pozostał miesiąc. Na liście startowej jest już ponad 100 osób, zapisy nadal trwają. Uczestnicy mają do wyboru start na dwóch dystansach biegowych, w sztafetach i nordic walking.

- Wiosnę chcemy przywitać w Elblągu na sportowo, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szóstej edycji elbląskiego leśnego półmaratonu. Przygotowaliśmy trasę po ścieżkach Bażantarni, która dla doświadczonych biegaczy może być przetarciem przed zaplanowaną na kwiecień Ultra Wysoczyzną, a dla lubiących rekreację – krótszy 7 km dystans – informują członkowie Stowarzyszenia Krzewienia Sportu Elaktywni, organizatora imprezy.

Zapisy na zawody, które odbędą się 20 marca, trwają. Na liście startowej jest już ponad 100 osób. Na uczestników czeka dystans 7 i 21 km (trzy pętle po Bażantarni), rywalizacja sztafet oraz marsz nordic walking (7 km). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, numer i pakiet startowy, a na mecie będzie czekał regeneracyjny posiłek. Najlepsi biegacze i zawodnicy nordic walking otrzymają również pamiątkowe statuetki.

W sumie organizatorzy przewidują udział w zawodach około 300 osób. Start, meta i biuro zawodów będzie znajdować się na dużej polanie w Bażantarni, a trasa (7-kilometrowa pętla) przebiega po czerwonym, zielonym i żółtym szlaku Bażantarni, z licznymi podbiegami i zbiegami. Wpisowe wynosi 40 zł od osoby. Internetowe zapisy potrwają do 17 marca.

Organizatorem zawodów jest SKS Elaktywni, a partnerami zostali Labosport i firma Open Balance.

 

Patronem medialnym imprezy jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

Link do zapisów na zawody

RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama