UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I co ksiedzu narobiłes dawno pisałem ci żebyś sie niebrał za coś czego nieumiesz nieznasz sie i niepotrafisz bo skąd masz potrafic ,narobiłeś nam ładnego bałaganu nie wiem kto cie wpuscił na fotel prezesa ale mam nadzieje ze też za to beknie. My teraz powinnyśmy bić się o 1 ligę ale dzięki tobie niewiadomo czy się utrzymamy najbardziej mnie dziwi to ze ty jako osoba poboźna się Wpiep.... Kszywdzisz innych nie mając o tym zielonego pojęcia jak bardzo przez te lata co byłeś w Olimpi to mam nadzieje ze twoje wierni będą ci to wypominać i zrozumiesz jak krzywdziłeś swoją bezradnościoł elbląski klub 6 lat w plecy dziadzie przez Ciebie Piłkarze Kibice ograjmy tego dziada w 3 ostatnich kolejkach będzie tylko lepiej razem nadrobimy stracone z nim lata Olimpia gollllll.
  • Troche z bledami , ale mysl jest wazna popieram Twoj tok myslenia ,a Boros tyle pracy wlozyl ,zeby sie z tej lll ligi wygrzebac - zobaczcie taki Motor ile lat juz tam sie meczy a mysmy wlasnie ograli Motor w barazach , gdzie Boros wyszedl zwyciesko z J.Magiera .ktory byl w sztabie szkoleniowym Motoru .Zobaczcie gdzie jest dzisiaj Magiera -niedawny trener Legii -dzisiaj trener reprezentacji Polski (u-20) , a gdzie jest dzisiaj Boros- tak wlasnie nieudacznicy, ktorzy sami sobie daja wladze , marnuja talenty trenerskie, pilkarskie w naszym miescie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Wtrasie(2019-05-03)
Reklama