UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gratuluję mistrzu!!!! Odejście z tego klubu Ci sluzy. Tam sie juz nie rozwijałeś.
  • Szkoda, że człowiek z takim talentem sportowym, jest tak mały jako człowiek. Z dawnym trenerem Panem Lichocińskim osiągał by dużo więcej, a przy okazji szkoliłby i był wzorem dla kolejnych pokoleń. A tak za kilka lat nikt nie będzie pamiętał jakiegoś tam Durmy. Lichocińskiego pamiętać będzie Elbląg zawsze.
  • Durma zapisal sie juz w historii naszego miasta jako jeden z najlepszych zawodnikow, jest znany na arenie miedzynarodowej, jego osiągniecia (do pozazdroszczenia tylko a dla co niektorych cel nie do osiągniecia)ciezka praca i pasja do tego co robi nijak sie mają do oceniania go jako malego czlowieka. Pan Lichociński gdyby nie Pan Durma dawno bylby zapomniany. Pan Lichocinski powinien juz dac spokoj z nieudolnym trenowaniem ludzi, nie ma i nie bedzie juz mial kogos takiego jak Pan Durma. Zżera go pycha i nieodparta chęć pozostania w pamięci jako dobry trener ktorym nigdy nie byl!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    trenar(2020-10-19)
  • @trenar - Trener dużo czasu poświęcił Adrianowi, nadszedł teraz czas aby poświęcić go innym zawodnikom. odejście Adriana przysłuży się także pozostałym zawodnikom w klubie. Gratuluję Adrianowi sukcesu i życzę kolejnych, ale nie mogę czytać takich wpisów, że jest cudownym dzieckiem i doszedł sam do wszystkiego a trener się nie liczy.
  • Ten pseudo trener nie poświęcił mi nic ani niczego nie nauczył a wręcz rzucał klody pod nogi. Wiec wypraszam sobie takich klamstw, bo ja zaczne mowic jak bylo naprawde. Każdy wie ze trenowalem sam pomagał mi ojciec a on przypisywał to sobie jegonzaslugi, bo tylko to potrafi. Kiedy ja prowadziłem grupę wtedy wyniki byly, teraz ich nie ma. Oby moje odejście wam się przysłużyło. Spod mojego skrzydła bylo wiecej zawodników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Adrian D....(2020-10-20)
  • @Adrian D.... - A chcesz się w sądzie spotkać? Takie podszywanie jest karalne
Reklama