UWAGA!

Zmiana dyrektora w MOSiR

 
Elbląg, Od lewej: Marek Kucharczyk, Andrzej Bugajny, Witold Wróblewski i Janusz Nowak
Od lewej: Marek Kucharczyk, Andrzej Bugajny, Witold Wróblewski i Janusz Nowak (fot. Urząd Miejski w Elblągu)

Andrzej Bugajny, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przeszedł na emeryturę. Od czwartku tą instytucją będzie kierował Marek Kucharczyk, dotychczasowy wicedyrektor.

- Bardzo dziękuję za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta i rozwoju kulturalnego, sportowego oraz gospodarczego elbląskiego samorządu – zarówno jako dyrektora MOSiR, jak i radnego pierwszej kadencji samorządu czy dyrektora CSB. Na kolejne lata życzę przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji planów i życiowych pasji – mówił prezydent Witold Wróblewski podczas spotkania z odchodzącym dyrektorem.

Andrzej Bugajny od 2007 roku był dyrektorem Centrum Sportowo-Biznesowego przy al. Grunwaldzkiej, po połączeniu tej instytucji z MOSiR-em najpierw był zastępcą dyrektora MOSiR, a od 2017 r. dyrektorem. - Zaczynam realizować osobiste marzenia i plany odkładane przez lata. W piątek z żoną ruszamy w dłuższą podróż – powiedział nam dzisiaj Andrzej Bugajny.

Od czwartku dyrektorem MOSiR będzie Marek Kucharczyk, dotychczasowy wicedyrektor. Władze miasta nie ogłaszały na to stanowisko konkursu, zgodnie z prawem samorządowym prezydent powierzył obowiązki dyrektora Markowi Kucharczykowi w ramach tzw. awansu wewnętrznego.

Nowy dyrektor pracuje w MOSiR od 2011 roku. Najpierw był specjalistą ds. marketingu, w 2017 roku został zastępcą Andrzeja Bugajnego.

oprac. RG na podst. inf. Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama