UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Powiem tak. .. .. Gdby nie jeszcze słąbsza drużyna z Kielc to witaj 2 ligo, kondycja kondycja a nie trening i do domku tylko dodatkowe zajęcia indywidualne. Z mało tego jest Panie troche więcej ambicji a nie tłumaczenia że sa młode !!!!!1Na zachodzie dziewczyny 19 letnie juz graja w pucharach a tu to tylko Playstation moga grac
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  9
  alex12@(2021-11-18)
 • @alex12@ - Fajnie. Jak już będziemy w jakiejś zachodniej lidze, to się zastosujemy. Na teraz możesz te mądrości przesłać mailem na prezydent@umelblag. pl
 • @hd - Czy to prezydent zatrudnił Dyrektora?
 • Nie. Wymyślił sobie, że będzie sponsorem. Tylko zapomnieli mu powiedzieć ile to kosztuje.
 • @hd - A to już są Twoje chore urojenia. Sport kosztuje tyle ile prywatni pasjonaci wyłożą, których zarząd nie umie wyczarować. Na takim poziomie potem ląduje w tabeli jakie mają budżety.
 • Nie. W tej upadłej lidze nie zarządy załatwiają prywatnych sponsorów, tylko władze miast, a i tak kasa od sponsorów to 20,30% klubowych budżetów max. Wróblewski bojąc się oskarżenia o korupcję, woli płacić sam. Na jego szczęście a nasze nieszczęście, pieniądze pozwalające grać w Superlidze, są śmieszne i harleyowiec to ogarnia. Z widocznym skutkiem.
 • @hd - Bo Ty tak twierdzisz ? Sport zawodowy finansowany w 70/80% przez miasta, wszyscy włodarze miast kochają handball. Pompują aż miło, sponsorzy tytularni za drobne lądują w nazwach teamów. Duże poważne firmy. PS. To od czego jest ten zarząd ? Chyba od wręczania torebek po meczu. Upadła liga bo mało kogo interesuje.
Reklama