UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Do Pani Prezes i reszty. Obiecuję, że utrzymam Start w Ekstraklasie za pensję pana Romana. Żonie i całej reszcie sztabu podziękuję. Sam to ogarnę a za zaoszczędzone pieniądze może super dyrektor sportowy ściągnie nową dobrą zawodniczkę. Pozdrawiam i podziwiam dobre samopoczucie.
 • Odkrywczy jesteś jak Ruch ma o 0 na koncie a Grupa Spadkowa nam nie grozi. Bez trenera się utrzymają, bez II trenera. Backup medyczny da szpital. Fizjo out. PS. Tak masz rację bo chyba chciałeś dodać, że bogate Zagłębie ma sztab 3 osobowy. EKS 4 osobowa parafia hrabia Monte Christo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  Kibiczobowiązkowymloginem(2022-12-21)
 • @Kibiczobowiązkowymloginem - Ja tam widzę że eks ma już pięć osób w sztabie tylko nie wszyscy się mieszczą na ławce
 • Bądźmy obiektywni. Zestaw Fizjo plus Masażysta to fakt dwa etaty. Lekko na bogato. Chociaż Fizjoterapeuta w klubie zawsze był jeden. Chwalimy bramkarki a mają one trenera. A więc praca wykonana. Jadą po trenerze ale widzicie co one grają ? Jakby trener nie był im potrzebny. Video trening jutro i oglądać Panny do znudzenia i pokazywać jutro co tam się odstawiało. Jak miło oglądało się gości. Proste środki, przechwyt, kontra, bramka. Powtarzalny schemat. Karne też jakaś masakra.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Kibiczobowiązkowymloginem(2022-12-21)
 • @Kibiczobowiązkowymloginem - Sztab w starcie to 5 osób i dyrektor...
 • @Kibiczobowiązkowymloginem - A jak mają nie jechać po trenerze? Obrotowa reprezentanta kraju niewykorzystana, Nie ma gry pod rzucające Martę czy Paulinę same próbują wypracowywać sytuacje. Obrona działa 10 min. Panie trenerze piłka ręczna to sport drużynowy. Trzeba ja jeszcze umieć zbudować od atmosfery począwszy pi taktykę. Ktoś musi pomóc dziewczynom się podnieść, one potrafią grać w piłkę panie trenerze, tylko chyba przy kimś zapomniały
 • Zapomniały o masz Ci los. Stoją w miejscu i żaden trener nie dokona cudu z takim dziwacznym składem. Połowa z nich mogła by biegać po boiskach I ligi jakoś średniaki a jakimś cudem grają w Superlidze. Tak to już jest, że za drobne i drzazgi to się zatrudnia kogoś z niskiej półki. Człowieka zagadkę z uczniowskiego klubu sportowego. Człowiek nie wiadomo skąd stawia warunki zatrudnienia jakby był szachem perskim. Miał być kolejnym odkryciem Dyrektora Sportowego a wyszło jak zawsze. Na pewno gdzieś czeka kolejny bezrobotny trener z licencją A, kiedy EKS dojdzie już do ściany po serii kompromitujących porażek.
Reklama