UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pierwsza liga to miejsce gdIe powinien być Start. Nic na siłę dajcie dIewczynom pograć w I lidze a nie odrazu w super lidze i cały czas baty. Zmiana na trenera z głową, a nie z układami, dyrektora od marketingu wyżucić na zbity py. .sk i zarząd, bo to towarzystwo sie już wypaliło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  Mały123(2022-02-10)
 • @Mały123 - Pisałem już wcześniej, że ktoś zrobił krzywdę tym dziewczynom. Wmówili im że mogą grać w superlidze a tylko sie ośmieszają. Bo tylko dla niektórych i liga to maks a inne powinny skończyć po juniorach. Trenerowi też obiecali że bez doświadczenia w pracy z kobietami będzie miał wyniki. To ma poniżej krytyki
 • Przestańcie się nakręcać. Krzywdę ? Chłopczyku one Pan Boga na nogi złapały. Bez umiejętności, bez żadnej gwarancji jakości gry podpisały angaż w Superlidze. Gdyby ten klub chciał się rozwijać krok po kroku to by to robił. A jest trzęsienie ziemi co sezon, albo walenie w trąbę i brak wypłat dla zawodniczek miesiącami (czytał wywiad z Jędzą to masz czarno na białym z czym wiąże się kontrakt z EKS), jeden z drugim będący bliżej klubu rozmawiający z zawodniczkami luźno off-the-record powiedziałby Wam jak ten klub funkcjonuje. Oni nie potrafią zatrzymać nawet młodzieży dla przykładu A. Pękały, która woli się rozwijać i szlifować karierę w Kielcach.
Reklama