UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Droga Pani Paulino jakież to nowe rozwiązania ćwiczyliście w ataku i obronie? Bo się nie sprawdziły obrona 35 straconych i atak w liczbie 21 trafień. Ja nie wiem może Wy gracie na wywalenie trenerka i żony trenerka. Tylko powiem Wam kuźwa średnio. Młode jesteście to nie pamiętacie starych czasów. Był u nas taki trener Niewrzawa może kojarzysz, widzisz z nim też podobno było średnio bo wymagał na treningach i meczach. Z trenerem jaki by nie był co Wy ugracie sukces i cud nastąpi, przejdziecie do czuba tabeli jak Pan Jezus po wodzie. Karny trening powinien być jutro karny na 6:00 i obowiązkowe dmuchanie kto jest po YOLO i melanżu zalany a kto trzeźwy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Kibiczobowiązkowymloginem(2023-01-14)
  • @Kibiczobowiązkowymloginem - To trener odpowiada za przygotowanie taktyki ataku i obrony, a jakoś dalej jej nie widać. A skoro chodzi Ci po głowie że grają przeciwko kadrze trenerskiej to też warszawskiemu sztabowi powinno dać do myślenia,
  • Mi chodzi po głowie, że one są już złamane psychicznie. Takie bieganie bez sensu i baty minus 15 ze średniakiem ligi pokazuje gdzie nasze miejsce. One od 15 minuty głową już chciały być pod prysznicem i do autobusu zniknąć z tej hali. Gratuluję logiki każdemu kto nie widzi co one odp.... na boisku. Straty, skuteczność rzutowa mizerna, żaden trener nie zrobi z nich lepszych zawodniczek. Ten trener dogra już ten sezon, nie ma się co łudzić, bo ten klub gra o pietruszkę. W kolejce czeka JKS a po tym co pokazał dzis Jarosław w Pucharach dziś to zrobią z nas mielonkę. W takiej dyspozycji ciężko będzie zrobić punkt z Koszalinem. Kiedy nadejdzie ten mecz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Kibiczobowiązkowymloginem(2023-01-14)
Reklama