UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Hejterzy byliście, jesteście i zawsze będziecie tylko nic nie znaczącą garstką nieudaczników i frustratów życiowych. Napinacie się w internecie (oczywiście anonimowo bo jesteście zwykłymi tchórzami, często z zaburzeniami psychicznymi)a w realnym życiu jesteście totalnymi zerami, na dodatek bez żadnych kolegów, koleżanek czy znajomych. Nikt was poważnie nie traktuje bo wasz poziom wiedzy na temat piłki ręcznej jest zerowy. Nikogo tutaj wasze wywody ze świata fantazji nie interesują!
  • Nie ośliń się dzieciaku. Krytyka żałosnej gry to żaden hejt. Srasz się swoim anonimowym komentarzem jak każdy anonimek.
  • Zaślepiony fanatyk wszelkim krytykom zarzuca anonimowość, tymczasem sam nie podpisuje się nawet nickiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    di karpio(2020-09-02)
  • Kto tu jest chorym dzieciakiem to wystarczy prześledzić twoje i moje komentarze. Wyzwiska kontra krytyka. Znamienne że bawisz się nawet w "łapki pod własnymi i oczywiście moimi komentami. Jak widzisz ja swoich nie "plusuję". Zwyczajnie mam na to wywalone. Prawdopodobnie w brew temu co na mój temat wypisujesz w życiu dowartościowuję się w inny sposób. Pisz dalej, dziewczynom idzie słabo, ale przynajmniej ty sprawiasz że jest wesoło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    di karpio(2020-09-02)
  • @di karpio - Brawo racja. To tylko sfrustrowani kibice piłki ręcznej. Przygotowane ma takie kopiuj / wklej że hejt, że nie wolno nic krytykować bo wrzucony zostajesz do rynsztoka. Podnieceni chłopcy, że jakaś kobieta na nich spojrzy. Życiowi nieudacznicy podjarani gwiazdeczkami na parkiecie, bo w innych dziedzinach nie funkcjonują desperaci życiowi. Poziomem sportowym się zachwycaj nie wyglądem bo to nie casting na Top Model dzieciaku. A jak ktoś ma oczy to widzi, że szału nie ma.
Reklama