UWAGA!

Takich letnich półkolonii nie znajdziesz nigdzie!

Takich letnich półkolonii nie znajdziesz nigdzie!

2023-06-02 07:00

Wyjazdy nad morze, zabawy w rodzinnym parku rozrywki, wyjścia do kina i na basen, specjalistyczne zajęcia piłkarskie oraz wyżywienie i opieka przez cały dzień. W lipcu i sierpniu klub Concordia Elbląg zorganizuje 7 tygodniowych turnusów dla dzieci od 7 do 14 lat, które wypełnione będą mnóstwem atrakcji. A to wszystko w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Chętni mogą już dokonywać zapisów na Słonikowe Wakacje z Concordią. Start już za miesiąc – 3 lipca.

Studiuj bezpłatnie w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

Studiuj bezpłatnie w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

2023-06-01 07:00

Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. ANS w Elblągu od 25 lat dąży do tego, aby oferowane kierunki studiów i specjalności były dostosowane do stale zmieniającego się rynku pracy. Właśnie dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie wiele nowości!

Świetlica Wakacyjna w Szkole Tańca Broadway 

Świetlica Wakacyjna w Szkole Tańca Broadway 

2023-05-31 07:00

Jak co roku, zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat do udziału w atrakcyjnym programie wakacyjnym w Szkole Tańca Broadway. Naszą świetlicę będziemy otwierać dla Was już od godz. 07. Zapewniamy moc atrakcji i super zabawę!

Dealz zaprasza do nowego sklepu w Elblągu przy Rawskiej!

Dealz zaprasza do nowego sklepu w Elblągu przy Rawskiej!

2023-05-27 11:00

W sobotę, 27 maja, został otwarty czwarty sklep Dealz w Elblągu! Znajduje się w parku handlowym przy ul. Rawskiej, koło nowej siedziby straży pożarnej. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości! Zobacz zdjęcia.

Rafał Ryszczuk: Gmina Kisielice wiatrakami stoi

Rafał Ryszczuk: Gmina Kisielice wiatrakami stoi

2023-05-26 07:00

Gmina Kisielice w województwie warmińsko-mazurskim, położona 80 kilometrów na południe od Elbląga, jest prekursorem odnawialnych źródeł energii. Gdyby przepisy w kraju pozwalały na zużywanie produkowanej energii z wiatru na własne potrzeby, bylibyśmy całkowicie samowystarczalni energetycznie. Wiatraki generują aż 80 MW czystego prądu, co mogłoby zasilić w energię nawet kilka okolicznych gmin,

Na jakie dodatki powinna postawić panna młoda?

Na jakie dodatki powinna postawić panna młoda?

2023-05-25 14:10

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wiąże się jednak ono z dużą ilością stresów oraz często z ogromnymi wydatkami. Jeżeli masz na swojej głowie wesele i chcesz, aby wszystko poszło jak na leży, to z pewnością zależy Ci też na tym, aby w dniu ślubu wyglądać jak najpiękniej. Okazuje się, że akcesoria idealne dla panien młodych są dostępne nie tylko w salonach sukni ślubnych i drogich butikach z akcesoriami weselnymi, ale również w Internecie!

IT Contracting - jakie korzyści przynosi dla przedsiębiorstw?

IT Contracting – jakie korzyści przynosi dla przedsiębiorstw?

2023-05-25 07:44

Zmiany na rynku pracy dotyczą nie tylko obszaru kompetencji, ale także formy zatrudnienia. Coraz większą popularnością cieszy się outsourcing pracowników. Dotyczy to w szczególności tych zawodów, w których duży nacisk kładzie się na pracę projektową i zdalną. Jakie korzyści przynosi przedsiębiorcom IT Contracting? Czy pracownicy również doceniają tę formę współpracy? Podpowiadamy!

Na grilla w mieście, ale w otoczeniu przyrody?

Na grilla w mieście, ale w otoczeniu przyrody?

2023-05-25 07:00

Każdy czas jest dobry, żeby umówić się na grilla. Hotel Młyn zaprasza do Chaty Grillowej na spotkanie w gronie przyjaciół, rodziny lub współpracowników. Wszak najlepiej spędzony czas, to ten w miłym towarzystwie.

EPWiK modernizuje gospodarkę ściekową

EPWiK modernizuje gospodarkę ściekową

2023-05-24 07:00

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje obecnie projekt pn. „Modernizacja gospodarki ściekowej w Aglomeracji Elbląg”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020, działanie 2.3 „Gospodarka wodno - ściekowa w aglomeracjach”, oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu”. Zdjęcia.

Jak zorganizować domowe SPA?

Jak zorganizować domowe SPA?

2023-05-23 22:31

Latem częściej zwracamy uwagę na odprężenie, relaks i dbanie o urodę. Po pracy wychodzimy na zewnątrz, urządzamy sobie dłuższe spacery, siadamy w zadrzewionych miejscach, by poczytać książkę, słuchając śpiewu ptaków. Pozwalamy, by czas płynął wolniej, odcinamy się od Internetu, skupiamy się tylko na sobie. Podobnie jest ze SPA. Dlaczego warto pozwolić sobie na ten luksus?

Audiobooki dla dzieci w różnych grupach wiekowych - polecane pozycje.

Audiobooki dla dzieci w różnych grupach wiekowych - polecane pozycje.

2023-05-23 10:26

Audiobook to coraz popularniejsza forma rozrywki, niezależnie od wieku słuchającego. W ostatnich latach popularność tej formy przekazu rośnie, a ich dużą wartość dostrzegają między innymi rodzice, czy nauczyciele. Audiobook to idealne narzędzie, które pomaga w rozwijaniu zdolności językowych u dzieci, a także rozbudza w nich kreatywność.

Zarządzanie oświatą online - kierunek rozwoju dla pracowników szkół

Zarządzanie oświatą online – kierunek rozwoju dla pracowników szkół

2023-05-23 09:43

Praca w szkole lub ośrodku młodzieżowym to nie tylko nauczanie, ale także zarządzanie placówką. Do tego trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje, a te można zdobyć, decydując się na studia podyplomowe. Zarządzanie oświatą to idealny kierunek dla tych, którzy pragną objąć stanowisko kierownicze. Co trzeba wiedzieć o takich studiach?

Gdańsk ― inwestycje nieruchomościowe na Pomorzu

Gdańsk ― inwestycje nieruchomościowe na Pomorzu

2023-05-23 09:10

Gdańsk, największe miasto Pomorza i jeden z kluczowych portów Polski, to dynamicznie rozwijające się centrum kulturalne, biznesowe i turystyczne. W ostatnich latach Gdańsk przyciąga coraz więcej inwestorów dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze, atrakcyjnej lokalizacji oraz rosnącej liczbie mieszkańców. W niniejszym artykule omówimy czynniki wpływające na rozwój rynku nieruchomości w Gdańsku oraz możliwości inwestycyjne związane z tym rynkiem.

Wszystkie oprawki za 1 zł w KODANO Optyk!

Wszystkie oprawki za 1 zł w KODANO Optyk!

2023-05-23 07:00

Wiosenna promocja w salonach KODANO Optyk! Absolutnie wszystkie oprawki okularowe za 1 zł! Odwiedź salon i kup wymarzone oprawki!

Pokaż Mamie, jak bardzo ją kochasz

Pokaż Mamie, jak bardzo ją kochasz

2023-05-22 07:00

Dzień Matki to idealny moment, aby podziękować jej za cały trud i miłość jaką nam w życiu ofiarowała. Dzięki jej trosce i opiekuńczości twój świat jest pełniejszy i bardziej wartościowy. Obdarują ją w tym dniu wyjątkowym prezentem: kwiatami z firmy Źródło Dobrych Roślin Piotra Zimińskiego.

W maju zaplanujmy wrzesień

W maju zaplanujmy wrzesień

2023-05-21 07:00

Wielki krokami zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego i upragnionych wakacji. Ale zanim udamy się na plażę, w góry czy do lasu zadbajmy o to, aby we wrześniu nasze dzieci mogły skorzystać z bezpłatnych atrakcyjnych zajęć. Sport, taniec, śpiewanie, szachy, jazda konna, zajęcia plastyczne, robotyka… A może fotografia?

Hyundai Margo otwiera się w Elblągu!

Hyundai Margo otwiera się w Elblągu!

2023-05-20 07:00

Hyundai Margo, jedna z czołowych firm współpracujących z marką Hyundai w Polsce, rozszerza swoją obecność na rynku poprzez otwarcie nowego, czwartego salonu. Dotychczas salony Margo zlokalizowane były w Trójmieście, teraz firma postanowiła rozszerzyć swoje działania w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy salon zlokalizowany jest przy ul. Żuławskiej 3 w Elblągu. Ta inicjatywa jest bezpośrednią odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, którzy dotychczas musieli podróżować do Gdańska, aby korzystać z usług zakupu i serwisowania samochodów marki Hyundai. Zdjęcia.

Czym można olejować włosy?

Czym można olejować włosy?

2023-05-19 12:34

Olejowanie włosów przy pomocy naturalnych olejków to coraz bardziej popularna metoda pielęgnacji. Warto wiedzieć, jak dobrać najlepszy olej do swojego typu włosów, aby osiągnąć oczekiwane efekty.

Aktywuj się na wiosnę

Aktywuj się na wiosnę

2023-05-19 07:00

Wiosna na dobre zawitała do Elbląga. Warunki do uprawiania sportu mamy doskonałe, a sposobów na spalanie nadmiaru kalorii znajdziemy wiele. To także doskonały czas na zbudowanie dobrej formy na lato. Zobacz co mieszkańcom oferuje program Aktywuj się z MOSiR-em.

Korzyści zakupów w internetowym sklepie elektrycznym

Korzyści zakupów w internetowym sklepie elektrycznym

2023-05-18 09:01

Praca z elektryką wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, lecz także dostępu do najnowszych i najlepszych urządzeń oraz części elektrycznych. Obecnie, coraz więcej różnego rodzaju produktów można kupować przez internet – dotyczy to również branży elektrycznej. Jest to bardzo wygodny sposób, który niesie za sobą wiele korzyści. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym elektrykiem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym fachem, sklep internetowy będzie świetnym wyborem. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać zakupy online.

Reklama