UWAGA!

Nowe apartamenty przy ulicy Oboźnej

 
Budynek przy ul. Oboźnej
Budynek przy ul. Oboźnej

Ten wyjątkowy budynek powstaje przy ulicy Oboźnej. Myślą przewodnią inwestycji jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności mieszkań, jak również odejście od klasycznego wyglądu budynku wielorodzinnego. Zdjęcia.

Budynek przy ulicy Oboźnej został zaprojektowany przez renomowane biuro architektoniczne. Myślą przewodnią tej inwestycji jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności mieszkań, jak również odejście od klasycznego wyglądu budynku wielorodzinnego. Mając na uwadze komfort mieszkańców, zastosowano nowoczesne materiały, wyrafinowane detale i rozwiązania. Dodatkowym atutem jest usytuowanie budynku, które umożliwia dostęp do wielu punktów usługowych oraz komunikacji miejskiej.

Budynek przy ulicy Oboźnej zachwyca nowoczesną architekturą, oryginalnym stylem i rozwiązaniami technicznymi. Składa się z 20 lokali mieszkalnych, w tym jednego dwupoziomowego na kondygnacji IV/V. Na parterze budynku ulokowane są komórki lokatorskie oraz 16 miejsc postojowych. Miejsca postojowe dla mieszkańców będą również ulokowane na terenie inwestycji wokół budynku. Do dziś została sprzedana połowa mieszkań. Warto się spieszyć!

W sprawie sprzedaży mieszkań prosimy o kontakt na nasz adres mailowy pawel.polakowski@elzambud.pl lub Lexnowa Nieruchomości mail: biuro@lexnowa.pl

Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „ELZAMBUD” Sp. z o.o.”

 

PBM 'ELZAMBUD' Sp. z o.o.
       82-300 Elbląg
       ul. Warszawska 135
       tel. 55 237 88 28

kom. 48 601 182 894

www.elzambud.pl

 

Lexnowa Nieruchomości

82-300 Elbląg

ul. Garbary 6
       kom. 48 534 974 090

 

---artykuł sponsorowany---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej